Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Międzynarodowy Turniej Negocjacyjny - The Warsaw Negotiation Round

2017-05-05

W dniach 5 – 7 br. Warszawa stanie się europejską stolicą negocjacji, do której zjadą studenci najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata na Międzynarodowy Turniej Negocjacyjny - The Warsaw Negotiation Round. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Szkole Głównej Handlowej.


O tytuł Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2017 zawalczy dwanaście trzyosobowych drużyn. Podczas pięciu rund negocjacyjnych rozgrywanych w najbardziej prestiżowych miejscach Warszawy takich jak Senat czy Łazienki Królewskie, drużyny będą miały okazję zmierzyć się w symulacjach negocjacyjnych bazujących na rozbudowanych scenariuszach    i case studies. W tym roku podczas turnieju zmierzą się ze sobą reprezentanci Francji, Danii, USA, Grecji, Chin, Hong Kongu, Wielkiej Brytanii, Indii oraz Polski.

Wysiłki uczestników zostaną ocenione przez światowej sławy ekspertów negocjacyjnych i biznesowych zaproszonych do Polski w charakterze sędziów turnieju. Zwycięzca może być tylko jeden, a zostanie nim drużyna, która zaprezentuje najlepszy styl negocjacyjny oraz otrzyma najwyższe oceny od ekspertów. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie – negocjacje są specyficzną mieszanką umiejętności miękkich i twardych, na które składa się odpowiednie połączenie nie tylko kreatywności i elokwencji, lecz także racjonalneg i analitycznego myślenia oraz rzetelnej wiedzy. Wszystkiemu dodaje emocji fakt, iż drużyny pochodzą z różnych zakątków świata i różnią się znacznie pod względem stylu i sposobu negocjacji.
 
Warsaw Negotiation Round jest jedynym tego typu turniejem w Polsce i jednym z nielicznych na świecie.  Cieszy się on co roku wielkim zainteresowaniem, a same negocjacje są pełne emocji, zaangażowania ze strony uczestników i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Projekt jest również świetną okazją do nawiązania przyjaźni ze studentami z innych krajów oraz zawiązania współpracy z zagranicznymi ekspertami w dziedzinie negocjacji, co skutkuje stałym udoskonalaniem polskiej szkoły negocjacji.

Więcej informacji: www.warsawnegotiationround.com

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama