Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Naucz się języka włoskiego w Internecie razem ze Sprachcaffe

2017-11-30

Sprachcaffe (http://www.sprachcaffe.com/polski/main.htm) to szkoła językowa, która organizuje kursy języka włoskiego we Włoszech - w pięknej Florencji i słonecznej Kalabrii. Najwięcej korzysta się z takiego wyjazdu językowego, jeśli zna się już troszkę włoski.

Sprachcaffe to szkoła językowa, która organizuje kursy języka włoskiego we Włoszech.

Włoski to język opery, miłości, sztuki i muzyki. Aby zrozumieć podstawy melodyjnego włoskiego, przygotowaliśmy listę bezpłatnych zasobów w Internecie, które pomogą Ci nauczyć się języka Dantego.

Wymowa jest szczególnie ważna w nauce języka włoskiego, ponieważ poprawna lub nieprawidłowa wymowa niektórych słów (np. "Gnocchi") szybko zdradza twój poziom znajomości języka. W jaki sposób można poprawić wymowę? Najlepszym sposobem jest słuchanie. Nie ważne czy wybierzesz włoskie radio czy telewizję, słuchając można się wiele nauczyć. 

Aplikacje
Aplikacje na telefon są nową metodą uczenia się włoskiego. Pozwalają na naukę języków z dowolnego miejsca: z pociągu, u lekarza, czy w domu na kanapie. Oto kilka bardzo praktycznych aplikacji. Polecamy szczególnie Duolingo, Memrise i Babbel.

Blogi
Blogi oferują ekscytującą i zabawną alternatywę dla zwykłych artykułów prasowych. Oto cztery blogi, które pomogą Ci osiągnąć kolejny poziom znajomości języka włoskiego: passaparola.pl, wloskielove.pl, studiaparlaama.pl, italianelcuoreblog.wordpress.com.

Czytaj książki po włosku
Czytanie to przyjemny, ale dość trudny sposób uczenia się włoskiego. Dlatego książki dla dzieci i bajki są szczególnie przydatne dla początkujących, ponieważ tekst jest prawie zawsze pisany w prosty sposób.

Język ciała
Włosi znani są nie tylko z żywego języka mówionego, ale także z energicznej gestykulacji, która wyraża o wiele więcej niż myślisz! Jeśli chcesz wiedzieć, co oznaczają te gesty, zapoznaj się z poniższym materiałem.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama