Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Nauka inwestowania, czyli projekt Akademia Private Equity

2017-03-06

Czy interesuje Cię kariera w branżach Private Equity, Mergers & Acquisitions lub Venture Capital? A może chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę o rynkach kapitałowych? Akademia Private Equity organizowana przez SKN Klub Inwestora ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie to projekt właśnie dla Ciebie!

Private Equity, Venture Capital, Mergers & Acquisitions oraz Prawo- to 4 główne ścieżki 8 już edycji projektu, w ramach których uczestnicy wezmą udział w warsztatach i case studies prowadzonych przez profesjonalistów z czołowych instytucji finansowych. Na ścieżki warsztatowe PE, M&A oraz VC przypadać będzie kolejno jeden dzień warsztatów od 4 do 6 kwietnia. Ścieżka prawnicza stanowić będzie uzupełnienie pozostałych w formie przedstawienia aspektów prawnych każdej z dziedzin.

7 kwietnia odbędzie się uroczyste zakończenie projektu - konferencja w Komisji Nadzoru Finansowego składająca się z paneli dyskusyjnych.

Proces rekrutacyjny w terminie 10-24 marca podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy to test sprawdzający wiedzę z wybranych ścieżek. W drugim uczestnicy z najlepszymi wynikami będą wybierani na podstawie najlepszych CV.

Akademia Private Equity daje okazję nie tylko do sprawdzenia i poszerzania wiedzy na temat rynków kapitałowych, ale też przez możliwość pracy w grupie i spotkania z przedstawicielami największych funduszy PE/VC, kancelarii prawnych czy firm doradczych pozwala zdobyć i podszlifować umiejętności praktyczne uczestników.

Szczegóły oraz wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są na fanpage’u Akademia Private Equity na facebook’u oraz na stronie internetowej www.akademiape.pl.

Kalendarium:

10 marca- rozpoczęcie rekrutacji do projektu Akademia Private Equity

24 marca- zakończenie rekrutacji do projektu Akademia Private Equity

4-6 kwietnia- termin projektu Akademia Private Equity

4 kwietnia- warsztaty Private Equity w ramach projektu Akademia Private Equity

5 kwietnia- warsztaty Mergers & Acquisitions w ramach projektu Akademia Private Equity

6 kwietnia- warsztaty Venture Capital w ramach projektu Akademia Private Equity

7 kwietnia- uroczyste zakończenie projektu Akademia Private Equity- konferencja w Komisji Nadzoru Finansowego

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama