Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Studiuj w Collegium Civitas i zostań ekspertem od projektowania stron www i aplikacji!

2018-01-10

Zostań ekspertem od projektowania stron www i aplikacji! Zapisz się na studia User Experience Design w Collegium Civitas, dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Tylko teraz rabat - 600 zł!

Dołącz do studiów User Experience Design w Collegium Civitas.

Studenci pod okiem ekspertów zdobywają tu praktyczne umiejętności budowania globalnych strategii produktowych cross-media; projektowania aplikacji mobilnych oraz stron internetowych; wykorzystania mediów społecznościowych; a także zastosowania metod badawczych – ilościowych i jakościowych w projektowaniu. Program specjalności jest realizowany we współpracy z Onet RASP – liderem polskiego rynku internetowego. Dla osób, które zapiszą się do 31 stycznia 2018 roku, Uczelnia przygotowała atrakcyjną zniżkę w opłatach.

- Pomysł na studia powstał w oparciu o analizy zapotrzebowania rynku pracy oraz trendów w zakresie nowych technologii. Zaletą oferty Collegium Civitas jest międzynarodowy charakter kształcenia – studenci korzystają z webinariów czy indywidulanych konsultacji zagranicznych wykładowców, a także konkurencyjne czesne, nawet do 30% tańsze w porównaniu ze studiami w standardowej ofercie – mówi dr Małgorzata Baran, ekspert ds. zarządzania strategicznego w Collegium Civitas.

Studia są adresowane do osób, które chciałyby zawodowo zajmować się projektowaniem graficznym, posiadają wrażliwość estetyczną, pozwalającą ocenić estetykę przekazu, znają język angielski oraz takie narzędzia jak Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere, After Effects. Doświadczeni eksperci z Collegium Civitas oraz współpracujący z Uczelnią praktycy z Onet RASP przekażą studentom wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu m.in.: korzystania z najnowszych trendów technologicznych; planowania projektów od strony biznesowej; projektowania aplikacji, stron internetowych i innych interfejsów użytkownika; projektowania systemów interaktywnej reklamy na ulicy oraz reklamy internetowej; zastosowania kontent marketingu.

Ukończenie studiów daje w przyszłości szerokie perspektywy zawodowe w szybko rozwijającym się sektorze marketingu interaktywnego, na rynku nowych mediów, w międzynarodowych korporacjach i agencjach reklamowych, a także zapewnia profesjonalne przygotowanie do uruchomienia i prowadzenia własnej działalności projektowej.

Dlaczego warto wybrać studia w ramach Międzynarodowych Programów Kształcenia?
- Międzynarodowy charakter studiów: zajęcia w formie webinariów, konsultacji i wykładów otwartych prowadzą zagraniczni wykładowcy.
- Nabywanie doświadczenia zawodowego w trakcie nauki.
- Seminaria z pracodawcami.
- Nieodpłatne szkolenia i doradztwo zawodowe realizowane przez Centrum Karier CC.

Rekrutacja trwa! Zapisz się na studia i skorzystaj z rabatu! Sprawdź szczegóły: https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/user-experience-design-i-st-st-po-angielsku

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama