Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Studiujesz = drukujesz! Dowiedz się, dlaczego powinieneś zainwestować w dobrą drukarkę

2018-10-31

Nowy rok akademicki dopiero się rozpoczął, a ty już masz na głowie pierwsze kolokwia? Nie martw się, jedna zarwana noc, dobre notatki i na pewno sobie poradzisz. Chyba że nie masz w domu drukarki, a ksero jest już zamknięte. Student wyprowadzający się z rodzinnych domów zazwyczaj nie zabiera ze sobą drukarki ani nie myśli o jej zakupie. Dlaczego, skoro to urządzenie tak bardzo ułatwi mu wypełnianie uczelnianych obowiązków? Przekonaj się, dlaczego zakup tego rodzaju sprzętu jest świetnym pomysłem.

Drukarki HPZ własną drukarką zaoszczędzisz czas i pieniądze

Po pierwsze, oszczędność pieniędzy. Wydaje Ci się, że zakup drukarki to koszt nie na Twoją kieszeń? Wolisz wydać pieniądze na kino, imprezy albo wyjazd z przyjaciółmi? To na pewno przyjemniejsza opcja, ale zastanów się, ile pieniędzy w każdym semestrze przeznaczasz na drukowanie potrzebnych Ci do studiowania dokumentów. Notatki, prace zaliczeniowe, projekty, a nawet podręczniki. Ksero za rogiem nieźle na Tobie zarabia. Posiadając drukarkę, zminimalizujesz te wydatki, ograniczając je do kosztów papieru, tuszu i rachunków za prąd.

Po drugie, oszczędność czasu. Pół biedy, jeśli ksero rzeczywiście znajduje się za rogiem. A co się dzieje, jeśli za każdym razem, gdy potrzebujesz skorzystać z drukarki, musisz jechać kilka przystanków? Niepotrzebnie tracisz kurczący się przed zaliczeniem czas, który mógłbyś przeznaczyć na naukę.

Po trzecie, możesz drukować o każdej porze dnia i nocy. Nie musisz brać pod uwagę godzin pracy pracowników w punkcie ksero.

Po czwarte, ochrona prywatności. Chciałbyś wydrukować swoje ulubione zdjęcia, ale nie masz ochoty pokazywać ich osobom zatrudnionym w ksero? Z własną drukarką nie będziesz mieć tego problemu.

Po piąte, własna drukarka to duże ułatwienie w procesie nauki. Za jej sprawą możesz wydrukować elektronicznie sporządzone notatki i skrypty, by swobodnie po nich pisać, zaznaczać, podkreślać, odręcznie nanosić poprawki i uwagi.

Czego możesz oczekiwać od nowoczesnej drukarki?

Nowoczesne drukarki powinny zapewniać kompleksową obsługę obejmującą zarówno drukowanie, jak i kserowanie oraz skanowanie. Sam druk to dla współczesnych użytkowników za mało.

Zwróć uwagę na wydajność tuszu. Najnowsze urządzenia tego typu potrafią wydrukować aż do 8 000 kolorowych stron oraz 15 000 stron czarno-białych. Wydajny tusz oznacza, że nie będziesz musiał co chwilę wymieniać zbiorników, a w dłuższej perspektywie zaoszczędzisz parę złotych.

Aby ułatwić sobie proces wymiany tuszu, zadbaj, by był on zamknięty w przezroczystych pojemnikach niekapkach. W ten sposób ochronisz podłogę, meble, swoje ubrania oraz siebie przed zachlapaniem. Zastanawiasz się, dlaczego pojemniki mają być przezroczyste? Dzięki temu łatwo skontrolujesz ich stan. Przekonaj się sam, czy posiadasz wystarczającą ilość tuszu do wydrukowania kolejnej partii notatek.

Nowe modele drukarek są wyposażone w technologię WiFi, która umożliwia połączenie się z urządzeniem za pośrednictwem Twojego smartfona. Jakie masz z tego korzyści?

- Możesz drukować swoje zdjęcia bezpośrednio z pamięci telefonu, chmury danych lub portali społecznościowych.

- Możesz skanować przy użyciu aparatu w telefonie oraz przesyłać pliki pocztą elektroniczną do swojej skrzynki lub bezpośrednio do chmury danych.

- Możesz łączyć się z urządzeniem za pośrednictwem WiFi, z niemal każdego miejsca. Mobilne drukowanie wreszcie stało się rzeczywistością.

Pewnie myślisz, że nie stać Cię na tak innowacyjne urządzenia. Nie martw się, inteligentne drukarki nie muszą pozbawić Cię ostatnich oszczędności. Naprzeciw potrzebom studentów wyszła firma HP, organizując promocję „cashback”. Za zakup jednej z drukarek: Ink Tank 415 lub 419, organizator oferuje zwrot 100 złotych. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie cashbackhp.pl.

Zakup drukarki wiąże się z jednorazowym wydatkiem, który ostatecznie się zwróci. Pamiętaj, że solidne urządzenie posłuży Ci przez wiele lat – nie tylko na studiach. Drukarka przydaje się także w pracy freelancera. Jeśli myślisz o rozwijaniu swojego biznesu, bez niej sobie nie poradzisz. A tymczasem kseruj, drukuj i dziel się notatkami z przyjaciółmi.

Więcej informacji o promocji marki HP znajdziemy pod adresem https://www8.hp.com/pl/pl/printers/HP-Ink-Tank_System.html

Artykuł Partnera

fot. HP Ink Tank

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama