Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Trwa rejestracja do II edycji projektu "Akademia Liderek Biznesu"

2018-11-07

Fundacja im. Lesława A. Pagi zachęca kobiety do udziału w nowym projekcie edukacyjnym pt. "Akademia Liderek Biznesu". Fundacja chce niwelować dysproporcje między możliwościami rozwoju kobiet i mężczyzn. Na projekt składają się weekendowe warsztaty, program mentoringowy, wieczorne spotkania z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz staże w firmach partnerskich.

Rejestracja trwa do 2 grudnia 2018 roku.

Akademia Liderek Biznesu to program edukacyjno-mentoringowy, którego celem jest edukacja młodych kobiet, studentek aspirujących do pełnienia kluczowych ról w organizacjach. Celem inicjatywy jest rozwój przedsiębiorczości, zarządzanie karierą, rozwiązywanie case study  w grupach mentee z mentorami, tworzenie wizerunku biznesowego, wyrównanie proporcji w budowaniu kariery oraz poszerzanie wiedzy, umiejętności i postaw z zakresu: organizacji pracy, zarządzania zespołem, pracy ze stresem czy budowania marki osobistej.

Projekt składa się z warsztatów weekendowych, programu mentoringowego, wieczornych spotkań z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz długoterminowych stażów w firmach partnerskich. Program skierowany jest do studentek oraz absolwentek do 27. roku życia ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich na kierunkach:
- biotechnologia, badania kliniczne, technologia żywności;
- IT, robotyka;
- medycyna, farmacja;
- elektronika, inżynieria budowlana, automatyka;
- finanse, ekonomia, księgowość, bankowość, marketing, psychologia;
- prawo i administracja.

Dodatkowo, projekt ma za zadanie kształcić kobiety i mężczyzn w zakresie różnic płci i tego, jak korzystać z tego potencjału we współpracy na płaszczyźnie zawodowej. Zajęcia w ramach projektu odbywać się będą od lutego do czerwca 2019 roku. Projekt zakłada weekendowe zjazdy raz w miesiącu. Rekrutacja ruszyła 8 października 2018 roku i potrwa do 2 grudnia 2018 roku.

Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje znajdują się na stronie Fundacji: http://paga.org.pl/projekty/akademia-liderek-biznesu/akademia-liderek-biznesu-ii-edycja?lang=pl

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama