Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wiosenne Szkolenie Inwestycyjne - dołącz i zdobądź nagrody!

2018-03-08

Koło Naukowe Inwestycji i Finansów na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na "Wiosenne Szkolenie Inwestycyjne", które odbędzie się 21 marca. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy student.

Zapisy na szkolenie potrwają do 15 marca 2018 roku do godziny 20:00.

Projekt stanowi cykl siedmiu spotkań i jest skierowany do wszystkich studentów, niezależnie od uczelni. Uczestnicy szkolenia poznają zarówno podstawy jak i zaawansowane elementy analizy technicznej i analizy fundamentalnej. Zdobędą oni nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i także przećwiczą umiejętności w praktyce – na platformie inwestycyjnej.

Wiosenne Szkolenie Inwestycyjne jest kontynuacją Profesjonalnego Szkolenia z Analizy Technicznej, wzbogaconą o elementy analizy fundamentalnej. Szkolenie dotyczące analizy technicznej, w ostatnich trzech latach, stanowiło największy projekt Koła Naukowego Inwestycji i Finansów WNE UW. Koordynatorami tegorocznego projektu są Adam Świniarski i Łukasz Partyka.

Profesjonalne Szkolenie z Analizy Technicznej cieszyło się ogromną popularnością wśród studentów – w poprzednich edycjach uczestniczyło ponad 600 osób, a niemal 3300 było zainteresowanych wydarzeniem.  Sukces ten stanowił motywację do poszerzenia tematyki wydarzenia.

Tegorocznym Partnerem Głównym projektu jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska (DM BOŚ). Pracujący w nim eksperci podzielą się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najlepsi uczestnicy szkolenia otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnera Głównego m.in. Mac Book Air, 1000 zł i 700 zł na rachunku DM BOŚ oraz liczne książki o tematyce inwestycyjnej.

Harmonogram

21.03 – Wstęp i psychologia inwestowania (Mateusz Madej)
28.03 – Analiza fundamentalna: wskaźniki i wycena (Sebastian Zadora)
04.04 – Price Action (Michał Pietrzyca)
11.04 – Analiza Techniczna: oscylatory i średnie (Jakub Ciepiela)
18.04 – Analiza Techniczna: świece i formacje (Jakub Ciepiela)
25.04 – Sprawdzian wiedzy zdobytej na szkoleniu
09.05 – Gala końcowa

Szkolenia będą odbywać się na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Długa 44/50, w auli A, w godzinach 17:00-19:00.

Liczba uczestników: 250.

Zapisy ruszają 15 marca o godz. 20:00, link do rejestracji będzie dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku.

Gdzie uzyskasz dodatkowe informacje?

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/226501734563398/

Fanpage KNIF: https://www.facebook.com/knifwneuw

Strona KNIF: http://coin.wne.uw.edu.pl/knif/

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama