Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zaplanuj strategię swojej przyszłości! Studiuj w Collegium Civitas!

2017-07-12

Collegium Civitas to nowoczesna Uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Wysoką jakość kształcenia na wszystkich kierunkach studiów potwierdzają pozytywne oceny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz wysokie noty w rankingach „Perspektywy”, „Wprost”, „Uczelnia Liderów”.

Praktyczną wiedzę czerpiesz od wykładowców o międzynarodowym doświadczeniu

Kadrę naukowo-dydaktyczną tworzą praktycy o międzynarodowym doświadczeniu, zdobytym w dyplomacji, renomowanych instytucjach, firmach czy mediach, m.in. Jacek Żakowski – publicysta i komentator tygodnika „Polityka”, redaktor radia TOK FM, prof. Krzysztof Zanussi – reżyser filmowy i teatralny, dr Juliusz Braun – były prezes Zarządu Spółki Telewizja Polska S.A., członek Rady Mediów Narodowych, prof. Paweł Dobrowolski – były ambasador w Kanadzie i na Cyprze, pięciokrotny rzecznik prasowy MSZ, dr Krzysztof Liedel – ekspert ds. bezpieczeństwa i zwalczania terroryzmu międzynarodowego.

Studiujesz w międzynarodowym środowisku

Na zajęciach panuje międzynarodowa atmosfera, możesz porozmawiać i wymienić opinie z kolegami z ponad 50 krajów. Proponujemy Ci wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus, do ponad 70 uczelni partnerskich, zlokalizowanych w różnych krajach Europy i świata: Belgii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Niemczech, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Sam projektujesz swoje studia i korzystasz z nowoczesnych zajęć


W Collegium Civitas dajemy Ci możliwość samodzielnego projektowania toku studiów, tak aby odpowiadał Twoim przyszłym potrzebom zawodowym i ambicjom. Znaczna część zajęć ma formułę warsztatów, na których przygotujesz własny biznesplan, prezentację, nauczysz się prowadzić negocjacje, przedstawiać hipotezy, przeprowadzać obliczenia i badania. Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania, takie jak: arte-coaching, gry strategiczne i debaty oxfordzkie.

Wspieramy Twój rozwój zawodowy

Oferujemy liczne praktyki krajowe i zagraniczne, a także płatne staże, które czynią Cię bardziej konkurencyjnym w oczach pracodawców. Możesz wziąć udział w organizowanym cyklicznie International Career Day – podczas tego wydarzenia masz szansę spotkać przedstawicieli firm krajowych i zagranicznych, które czekają właśnie na Ciebie!

Lokalizacja w centrum Warszawy i wysoki komfort studiowania

Dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy – Pałac Kultury i Nauki – sprawia, że Twój czas i możliwości dojazdu na Uczelnię są naprawdę komfortowe. Na terenie PKiN możesz skorzystać z bogatej oferty restauracji, barów, sklepików wielobranżowych, kawiarni, a po zajęciach nawet teatrów i kina.
Wybierz studia w Collegium Civitas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Obszary tematyczne:

zarządzanie i marketing # dziennikarstwo i nowe media # psychologia i coaching #bezpieczeństwo i analiza informacji #socjologia, kultura, sztuka # stosunki międzynarodowe i dyplomacja

Rekrutacja trwa! Sprawdź atrakcyjną ofertę zniżek w czesnym! Szczegóły:
www.civitas.edu.pl

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama