Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zbliża się IV edycja projektu CSR@SGH

2018-02-14

CSR@SGH to projekt studencki w Szkole Głównej Handlowej promujący ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Łączy on firmy aktywnie realizujące działania CSR oraz studentów uczelni warszawskich. W trakcie wydarzenia odbywającego się w dniach 12-15 marca uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez osoby na co dzień zajmujące się tematyką CSR-u w swoich organizacjach.Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-15 marca 2018 roku.

Projekt odpowiada na potrzebę zdobywania wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu przez młodych ludzi. Jego celem jest rozpowszechnienie wśród studentów zarówno idei CSR, jak również roli zrównoważonego rozwoju. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na praktyczne aspekty społecznej odpowiedzialności biznesu, zarówno od strony konsumenckiej – świadome wybory kupujących, jak i pracowniczej – wybór firm implementujących CSR w swej strategii bądź chęć tworzenia przedsiębiorstw społecznych. 

IV już edycja CSR@SGH odbędzie się w ramach czterodniowego wydarzenia. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak CSR wygląda w praktyce, poprzez udział w warsztatach odbywających się w ramach następujących bloków tematycznych:
- relacja pracodawca-pracownik,
- relacja przedsiębiorstwo-konsumenci,
- CSR a zrównoważony rozwój,
- etyka, compliance i regulacje prawne.

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki warsztatów oraz informacje o prelegentach będą pojawiać się na stronie www.csratsgh.pl oraz na fanpage’u projektu www.faceboook.pl/csrsgh.

Organizatorzy projektu zapraszają również w dniach 2 oraz 9 marca w godzinach 9:00-15:00 na stand w Auli Spadochronowej w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej. Będzie można pozyskać tam bardziej szczegółowe informacje na temat projektu, otrzymać gadżety czy materiały promocyjne, a także wziąć udział w konkursach dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/422982691455534/

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama