Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zostań studentem Kolegium Europejskiego!

2017-11-02

Marzysz o karierze w instytucjach międzynarodowych, w instytucjach Unii Europejskiej, w biznesie międzynarodowym lub w administracji publicznej? Chciałbyś studiować i mieszkać na kampusie ze studentami z prawie 30 różnych krajów? Jeśli tak, Kolegium Europejskie to najlepszy instytut studiów podyplomowych dla Ciebie!

1 listopada br. rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2018-2019 w Kolegium Europejskim.

1 listopada br. rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2018-2019 w Kolegium Europejskim (College of Europe) z kampusami na warszawskim Natolinie oraz w Brugii (Belgia). Kandydaci z Polski mogą ubiegać się o stypendia finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, które pokrywają pełne koszty studiowania!

Kolegium Europejskie jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w studiach podyplomowych z szeroko pojętej europeistyki. Kolegium zostało założone w 1949 roku w Brugii, a w 1992 roku po upadku reżimu komunistycznego i w wyniku przemian w Europie Środkowo-Wschodniej, został otwarty kampus Kolegium Europejskiego w Natolinie.

Od dwudziestu pięciu lat w Natolinie prowadzony jest roczny program europejskich studiów interdyscyplinarnych w językach angielskim i francuskim. Studia umożliwiają zapoznanie się z procesem integracji europejskiej w sposób wykraczający poza poszczególne dyscypliny naukowe takie jak prawo, ekonomia, historia czy nauki społeczno-polityczne.

Kolegium Europejskie w Natolinie szczyci się też międzynarodową kadrą składającą się z nauczycieli akademickich i specjalistów z Brukseli, krajów europejskich oraz spoza Europy. Dzięki specjalnym imprezom i wydarzeniom organizowanym w Natolinie studenci mogą spotkać światowej sławy polityków, ekspertów i opiniotwórców.

Studenci z różnych krajów europejskich i sąsiedzkich mieszkają i pracują razem na pięknym kampusie przez 10 miesięcy. Dodatkowo, dwa razy w ciągu roku wyjeżdżają na tygodniowe zagraniczne wizyty studyjne, podczas których mogą wykorzystać w terenie wiedzę zdobytą podczas studiów.

Studiowanie w Kolegium Europejskim w Natolinie to niesamowita akademicka przygoda, która poszerza horyzonty i otwiera drzwi do kariery w wielu sektorach.

Termin składania aplikacji upływa 17 stycznia 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji, oferty stypendialnej oraz programów akademickich zamieszczone są na stronie internetowej Kolegium Europejskiego (http://www.coleurope.eu/eis%20) oraz na stronie internetowej kampusu w Natolinie (http://www.coleuropenatolin.eu). 

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama