Konferencje - Z życia Uczelni

Dni Biznesu w Sporcie 2020 - informacje o wydarzeniu

2020-03-04 13:24:09 | Warszawa

UWAGA: zgodnie z rozporządzeniem rektora z dnia 10.03.2020 dotyczącej koronawirusa, XIV Edycja Dni Biznesu w Sporcie zostaje odwołana. Wszystko wskazuje na to, że XV edycja odbędzie się w grudniu bieżącego roku. Informacja będzie aktualizowana.

W dniach 17.03-19.03 2020 r. odbędzie się czternasta edycja Dni Biznesu w Sporcie. Trzydniowa konferencja organizowana jest przez członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania w Sporcie działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Dni Biznesu w SPorcie 2020 baner logo plakat

Dni Biznesu w Sporcie na SGH - program wydarzenia

Zamysłem Dni Biznesu w Sporcie jest służenie rozwojowi wiedzy oraz profesjonalizacji biznesowej polskiego sportu. Podczas konferencji będą poruszane najbardziej aktualne tematy, uwzględniające nowoczesne spojrzenie na biznes sportowy.

Podczas konferencji swoje prelekcje wygłoszą najbardziej znani dziennikarze sportowi, sportowcy oraz osoby zajmujące się szeroko pojętym biznesem w tej dziedzinie życia. Omówione zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące zarządzania, sponsoringu oraz marketingu sportowego jak i bieżące wydarzenia ze świata sportu.

Projekt ma uwydatnić problemy polskiego sportu oraz stworzyć płaszczyznę do wymiany poglądów, gdzie będą pokazywane najlepsze wzorce oraz przekazywane skuteczne i sprawdzone rozwiązania.

Goście Dni Biznesu w Sporcie 2020

Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in. Jacek Magiera, trener kadry u20 reprezentacji Polski w piłkę nożną, Tomasz Ćwiąkała – dziennikarz Canal Plus, Bertus Servaas – prezes PGE Vive Kielce oraz wielu innych wspaniałych gości.

Dni Biznesu w Sporcie tworzą przestrzeń do wymiany zdań, poglądów i opinii między specjalistami ze świata sportu, a studentami najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju. Umożliwia im to nawiązanie relacji i kontaktów z osobistościami ze świata sportu, przez co także ułatwia to zainteresowanym znalezienie stanowiska pracy w branży sportowej.

Gdzie i kiedy?

Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 marca w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy Alei Niepodległości 128, a 19 marca w gmachu głównym Szkoły Głównej Handlowej przy Alei Niepodległości 162.

Dokładny harmonogram oraz szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia będą pojawiały się na profilu wydarzenia na Facebooku, do którego polubienia zachęcamy: https://www.facebook.com/events/191865381916910/

Serdecznie zapraszamy!

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Szkoła Główna Handlowa, Konferencje, Marzec 2020, Wydarzenia, Ćwiąkała, Magiera, Harmonogram
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
PsychoScience 2020
Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych "PsychoScience 2020"

W tym roku, głównym tematem będzie kwestia zdrowia psychicznego młodych ludzi.

Zdjęcia z Made in Wrocław 2020
"Made in Wrocław" - relacja z edycji 2020!

Co się działo na Made in Wrocław 2020.

Polecamy
"Nowe Rozdanie - Przemiany we Współczesnym Systemie Międzynarodowym" - informacje o konferencji

Ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Young Tech Festival 2020 - informacje o konferencji IT

Prelekcje i debata na temat branży IT, jej przyszłości i pracy, organizowane przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Polecamy
Ostatnio dodane
PsychoScience 2020
Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych "PsychoScience 2020"

W tym roku, głównym tematem będzie kwestia zdrowia psychicznego młodych ludzi.

Zdjęcia z Made in Wrocław 2020
"Made in Wrocław" - relacja z edycji 2020!

Co się działo na Made in Wrocław 2020.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!