Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Let's Start Up!

Kiedy2016-04-22
Do kiedy2016-04-28
GdzieSzkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162
Warszawa
Let's Start Up!

Już w kwietniu rozpocznie się Let’s Start Up! – największy studencki festiwal startupowy w Polsce. Cztery kompleksowe wydarzenia, tysiące uczestników, kilkadziesiąt startupów i szanse na realizację swojego biznesu marzeń. To wszystko odbędzie się w ramach inicjatywy organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Brzmi interesująco? Już teraz zgłoście swój pomysł do Dragons’ Dena i skorzystajcie z jedynej takiej okazji do zaprezentowania się przed doświadczonymi inwestorami takimi jak m.in. Anna Hejka, Sławomir Janiszewski i Zbigniew Jakubas oraz do przejścia niezwykłego programu mentoringowego!

Niedługo ruszą również zapisy do innej części projektu, czyli licencjonowanego wydarzenia 3 Day Startup, podczas którego uczestnicy w 72 godziny tworzą od podstaw własną firmę pod okiem ekspertów i przedsiębiorców. Są to 3 dni intensywnej pracy nastawionej na rozwój umiejętności i kompetencji.

Wejdź na http://goo.gl/RaQzMp, wyślij wymagane materiały do 3.kwietnia 2016r., poznaj swoich mentorów by stawić czoła Smokom i osiągnąć wymarzony sukces!

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenie rekrutacyjne https://goo.gl/bjaC0E

Na początku kwietnia zostaną podane również szczegółowe informacje o tegorocznym Tech Expo,
w skład którego wchodzą m.in. targi startupów z obszaru nowych technologii, konferencją i spotkaniami z funduszami Venture Capital. Ta część wydarzenia zakończy się networkingiem, który będzie niepowtarzalną szansą do zintegrowania się środowisk studentów, przedsiębiorców i startupów oraz nawiązania wielu kontaktów biznesowych.
Więcej informacji znajdziecie na profilu projektu na facebooku (Let’s Start Up) oraz na stronie internetowej: http://goo.gl/A46XtE

 

ip

FB dlaMaturzysty.pl reklama