Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

XVIII edycja Dni Japonii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Kiedy2016-04-19
Do kiedy2016-04-21
GdzieSzkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162
Warszawa
XVIII edycja Dni Japonii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

SKN Gospodarki i Kultury Japońskiej wraz z SKN-em Motoryzacji serdecznie zapraszają na XVIII edycję Dni Japonii, której tematem przewodnim będą japońskie projekty inwestycyjne i ich znaczenie dla rozwoju polskiego przemysłu motoryzacyjnego.


Event odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2016 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i, jak co roku, został objęty patronatem honorowym Ambasady Japonii.

Czekają na was dwa panele dyskusyjne: „Japanese investments – driving force of the Polish automotive industry” i „J-FASHION: od Street Style do High Fashion”, warsztaty, m.in robienia sushi, origami, Taiko (nauczycie się grać na bębnach japońskich), słodyczy japońskich i warsztaty kimono, wykłady dla fanów motoryzacji i nie tylko, poczęstunek sushi i wiele innych atrakcji.

Wśród uczestników wszystkich wykładów rozlosujemy wejściówki na warsztaty i specjalne japońskie prezenty, a na uczestników panelu J-FASHION czekają butelki od SOTI Natural !!!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz informacje o zapisach znajdziecie na stronie internetowej www.sknjaponia.wordpress.com oraz na stronie projektu www.dnijaponii.wordpress.com  lub na Facebooku https://www.facebook.com/skngikj

 

ip

FB dlaMaturzysty.pl reklama