Projekty
Wampiriada SGH

Wampiriada SGH

  • 2014-04-25, , godzina 09:30, do 2014-04-29
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Warszawa

Opis

Czy chciałbyś uratować ludzkie życie? Czy wiesz, że jednorazowo oddając krew, możesz pomóc aż trzem osobom? Już wkrótce będziesz miał ku temu okazję!

Organizując Wampiriadę, Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej po raz kolejny współpracuje z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Od lat wspólnie promujemy ideę honorowego oddawania krwi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25, 28 i 29 kwietnia na parkingu za budynkiem G Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Al. Niepodległości 162) w godz. 9.30-14.30.

Naszym głównym celem jest długofalowa zmiana nastawienia nie tylko studentów, ale i całego społeczeństwa. Pragniemy, aby oddawanie krwi nie wzbudzało nieuzasadnionego niepokoju, lecz było rzeczą naturalną i powszechną.

Od czasu pierwszej edycji Wampiriady, która miała miejsce w Krakowie w 1999 r., akcja zyskała ogromną popularność. Obecnie jest organizowana na terenie całej Polski i zalicza się do najbardziej rozpoznawalnych studenckich projektów charytatywnych. Dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz ogromnemu zaangażowaniu członków NZS notowany jest coroczny wzrost ilości zebranej krwi. Także i w tym roku dla każdego krwiodawcy przygotowane zostaną specjalne torby z licznymi upominkami.

Zacznij działać! Niech ratowanie życia wejdzie Ci w krew!

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.wampiriada.nzssgh.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące krwiodawstwa oraz na naszego fanpage’a: www.facebook.com/wampiriada.sgh.

ip

Ostatnio dodane
Konkurs "Generacja P - Herosi na Starcie" - zapisy trwają do 20 kwietnia!

Zgłoś swój pomysł na biznes i wygraj nawet 25 000 zł na jego realizację!

Program "Go4Poland - Wybierz Polskę!" 2020 - staże dla Polaków studiujących za granicą!

Czy studenci wybiorą Polskę? To wielka szansa na powrót do kraju i zdobycie cennego doświadczenia!