Dzieje się - Sztuka

Mityczne smoki i ogromne roboty w centrum Warszawy

2021-07-20 08:22:47 | Warszawa

Dwie imponujace, międzynarodowe, plenerowe wystawy animatroniczne Dragons Alive i Robots Alive dostępne są przez całe lato dla wszystkich  szukających sposobu na wakacyjny relaks w Warszawie.

Fascynujący i kreatywny czas na świeżym powietrzu z całą rodziną. Wystawy znajdują się w nowej przestrzeni rozrywki w centrum Warszawy -  FFun Park, obok stadionu Legii Warszawa.

O wystawach 

Dragons Alive to plenerowa wystawa przybliżająca dzieciom fascynujący świat mitycznych smoków. Ogromne, ruchome eksponaty prezentują magiczne stworzenia z różnych kultur, podań i mitologii, co poszerza rozrywkowy aspekt projektu również o warstwę edukacyjną. Wszystkie stwory ruszają się i wydają naturalne dźwięki, co buduje w tej strefie iście bajkowy klimat! Przyznajcie, które dziecko nie chciałby usiąść w cieniu gadającego drzewa, aby posłuchać opowiadanych przez niego historii, czy... przelecieć się na smoku?

Robots Alive zachwyci wszystkich fanów robotów i technologii. To zapierająca dech w piersiach wystawa ogromnych, poruszających się robotów wzorowanych na maszynach znanych z popularnych filmów oraz bajek. Dbałość o detale oraz realistyczne wykonanie eksponatów robią wrażenie również na dorosłych. Także ta strefa poszerzona jest o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, takie jak dziecięcy laser tag czy paintball.

O FFun Park

To pierwszy w Polsce fantasy park. W nowo powstałej warszawskiej przestrzeni rozrywki znajduje się również strefa zabaw dla dzieci, strefa relaksu dla rodziców z leżakami i hamakami oraz stoiska gastronomiczne. Eksponaty wystaw Dragons Alive i Robots Alive zrobiły już wrażenie na dzieciach i rodzicach w całej Europie. Przygotujcie się na przeżycie wciągającej przygody w centrum Warszawy! Co ważne, cały FFun Park jest odkrytym, w pełni plenerowym terenem, dostosowanym do obecnych wymagań sanitarnych. Po długich miesiącach przymusowego braku nowych atrakcji dla rodzin, Warszawa w końcu może pochwalić się naprawdę ciekawym konceptem familijnym. 

Park będzie funkcjonował do końca sierpnia 2021 przy ul. Łazienkowskiej 3, tuż obok Stadionu Legii. 

ip
Fot: materiały prasowe

Słowa kluczowe: Dragons Alive, Robots Alive, Warszawa, Wakacje, Wystawa, Bilety, Lato, Wakacje, Roboty, Fantastyka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Mityczne smoki i ogromne roboty w centrum Warszawy Warszawa

Międzynardowe wystawy Dragons Alive i Robots Alive zapraszają zwiedzających.

Banksy 2021
Anonimowość nie pomaga Banksy'emu. Co z prawami do jego prac?

Przez anonimowość artysta traci prawa do swoich dzieł.

Polecamy
entropia
Rusza projekt #entropiawdomu w ramach dystansu społecznego

Kolejne wydarzenie online prowadzone przez Galerię ENTROPIA.

Jak narysować Sonica
Jak narysować Sonica? Zobacz prosty kurs [WIDEO]

Bohater filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica" jest dość prosty do samodzielnego narysowania. Spróbujcie!

Ostatnio dodane
Mityczne smoki i ogromne roboty w centrum Warszawy Warszawa

Międzynardowe wystawy Dragons Alive i Robots Alive zapraszają zwiedzających.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Lord of the Dance w Polsce!
Lord of the Dance w Polsce!

Dynamiczne i barwne widowisko Michael’a Flatley’a jest już legendą, która bezustannie oczarowuje widzów na całym świecie, wprawiając w zachwyt bogatą oprawą sceniczną i fascynując ekspresją ruchu.