Sztuka
Joanna Mudrowska: Odkrywam kobiecość za pomocą linii

Joanna Mudrowska: Odkrywam kobiecość za pomocą linii

  • 2018-08-01, , godzina 19:00, do 2018-08-31
  • AIOLI Bread&Aperitivo, ul. Chmielna 26, Warszawa

Opis

 

AIOLI Bread&Aperitivo – to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Koncept należy do grupy AIOLI która od 6 lat karmi warszawiaków dostarczając nie tylko doznań smakowych, ale również wielu atrakcji związanych z wydarzeniami towarzyszącymi.

Tym razem AIOLI rusza w kierunku sztuki i wszystkiego co z nią związane.
ART Friendly - bo taką nazwę nosi projekt - ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.
    
W nowym lokalu AIOLI, przy Chmielnej 26, chcemy spajać środowiska artystyczne, ale też angażować młodych ludzi w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodego artyzmu w każdym wydaniu.
    
Wraz z początkiem sierpnia 2018 roku AIOLI Bread&Aperitivo rozpocznie cykl wystaw prac młodych artystów. Każde wydarzenie poprzedzone będzie wernisażem, bądź też spotkaniem autorskim, po czym przez najbliższy miesiąc wszyscy Goście będą mieli okazję obejrzeć wystawę w godzinach pracy restauracji.

Jak mówi Weronika Wódkowska (Brand Manager AIOLI) - ART Friendly to nieodzowny element życia kantyny, to połączenie opcji spędzania czasu z muzyką i sztuką. Inauguracja projektu nastąpi już 1 sierpnia, za sprawą wernisażu Joanny Mudrowskiej, na który serdecznie zapraszamy. Organizowane przez nas wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

Joanna Mudrowska jest młodą artystką z Warszawy, historia jej sztuki sztuki jest bardzo burzliwa i namiętna, o czym opowie podczas wernisażu.
Jak sama pisze o swojej twórczości…

„Skupiam się na ciele kobiety i jego abstrakcyjnej linii. Zależy mi na niedosłowności, uwielbiam minimalizm i nieoczywistość.”

Podczas wernisażu 1 sierpnia Gości AIOLI będą mieli okazję spotkać się z artystką. Dodatkowo na wszystkich #aiolifriends czekają atrakcje zorganizowane między innymi przez partnerów wydarzenia.

ART Friendly to projekt, który dopiero się rozwija o wszystkich dodatkowych inicjatywach wzbogacających naszą kampanię. Zachęcamy do stałego śledzenia kanałów AIOLI (Facebook / Instagram) gdzie będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje.

 

Ostatnio dodane
Najlepsze zdjęcia 2018
Najlepsze zdjęcia fotoreporterów dlaStudenta.pl z 2018 roku [FOTO]

Z tych zdjęć jesteśmy najbardziej dumni. Zobaczcie galerię!

12. FMF
Znamy pierwszych gości 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

Program 12. FMF to eksplozja różnorodności!