Sztuka
Joanna Mudrowska: Odkrywam kobiecość za pomocą linii

Joanna Mudrowska: Odkrywam kobiecość za pomocą linii

  • 2018-08-01, , godzina 19:00, do 2018-08-31
  • AIOLI Bread&Aperitivo, ul. Chmielna 26, Warszawa

Opis

 

AIOLI Bread&Aperitivo – to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Koncept należy do grupy AIOLI która od 6 lat karmi warszawiaków dostarczając nie tylko doznań smakowych, ale również wielu atrakcji związanych z wydarzeniami towarzyszącymi.

Tym razem AIOLI rusza w kierunku sztuki i wszystkiego co z nią związane.
ART Friendly - bo taką nazwę nosi projekt - ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.
    
W nowym lokalu AIOLI, przy Chmielnej 26, chcemy spajać środowiska artystyczne, ale też angażować młodych ludzi w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodego artyzmu w każdym wydaniu.
    
Wraz z początkiem sierpnia 2018 roku AIOLI Bread&Aperitivo rozpocznie cykl wystaw prac młodych artystów. Każde wydarzenie poprzedzone będzie wernisażem, bądź też spotkaniem autorskim, po czym przez najbliższy miesiąc wszyscy Goście będą mieli okazję obejrzeć wystawę w godzinach pracy restauracji.

Jak mówi Weronika Wódkowska (Brand Manager AIOLI) - ART Friendly to nieodzowny element życia kantyny, to połączenie opcji spędzania czasu z muzyką i sztuką. Inauguracja projektu nastąpi już 1 sierpnia, za sprawą wernisażu Joanny Mudrowskiej, na który serdecznie zapraszamy. Organizowane przez nas wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

Joanna Mudrowska jest młodą artystką z Warszawy, historia jej sztuki sztuki jest bardzo burzliwa i namiętna, o czym opowie podczas wernisażu.
Jak sama pisze o swojej twórczości…

„Skupiam się na ciele kobiety i jego abstrakcyjnej linii. Zależy mi na niedosłowności, uwielbiam minimalizm i nieoczywistość.”

Podczas wernisażu 1 sierpnia Gości AIOLI będą mieli okazję spotkać się z artystką. Dodatkowo na wszystkich #aiolifriends czekają atrakcje zorganizowane między innymi przez partnerów wydarzenia.

ART Friendly to projekt, który dopiero się rozwija o wszystkich dodatkowych inicjatywach wzbogacających naszą kampanię. Zachęcamy do stałego śledzenia kanałów AIOLI (Facebook / Instagram) gdzie będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje.

 

Ostatnio dodane
Letni Festiwal Operowy
Podsumowanie Letniego Festiwalu Operowego 2018

Wydarzenie zebrało aż 8,5 tys. widzów!

Light.Move.Festival.
Instalacje Light.Move.Festival. podbijają Polskę

Mocnym punktem festiwalu są instalacje świetlne.

Kupony i kody rabatowe