Dzieje się - Teatr

Zawsze jest MODA NA TEATR, czyli Teatr Capitol dla wszystkich i dla każdego

2023-05-25 14:05:04 | Warszawa

W warszawskim Teatrze Capitol światowe hity teatralne są wystawiane przez cały rok, bez wakacyjnej przerwy. W repertuarze teatru, widzowie znajdą najlepsze komedie i pikantne farsy z udziałem popularnych aktorów. Szeroki wachlarz przedstawień dla dzieci i młodzieży oraz w wybrane wieczory spektakle improwizowane. W cenie biletów na gości czeka moc dodatkowych atrakcji tj: piątkowe potańcówki w amerykańskim stylu, dancingi z muzyką na żywo, retro imprezki oraz animacje i warsztaty dla najmłodszych.

Teatr Capitol W maju Teatr Capitol rozpoczął projekt „MODA NA TEATR.” Jego ambasadorami zostali: Anna Czartoryska - Niemczycka, którą na scenie zobaczycie w uwielbianej przez widzów farsie - „O co biega?” oraz Marek Kaliszuk, który od lat, bawi brawurowymi kreacjami w takich komediowych przebojach, jak: „Dajcie mi tenora!”, „O co biega?” i „Skok w bok.” Inicjatywa ma na celu zwiększenie otwartości społecznej na kulturę teatralną i pokazanie, że każdy czas na teatr jest dobry.

„Pragniemy gościć Państwa w Teatrze Capitol każdego dnia. Chcemy, aby każdy Widz wychodził z naszego Teatru zadowolony, odprężony i w poczuciu, że choć na chwilę oderwał się od codzienności. Przekraczając próg Teatru Capitol, przeniesiecie się Państwo do świata najzabawniejszych komedii oraz pikantnych fars z udziałem popularnych gwiazd! Natomiast nowoczesne realizacje teatralne dla najmłodszych pokażą dzieciom magię Teatru.” - mówi Anna Gornostaj, dyrektorka Teatru Capitol. „Nasz repertuar tworzony jest w taki sposób, aby każdy Widz niezależnie od wieku, od tego czym zajmuje się na codzień oraz co go pasjonuje, w Teatrze Capitol znalazł radość i dobre emocje. Jesteśmy dumni, że możemy cieszyć naszych Gości, tak szeroką ofertą teatralną. W tym, napisami w języku angielskim - propozycją dla mniejszości narodowych oraz dla turystów” - dodaje Agnieszka Trojanek - Soska, managerka Teatru Capitol.

„Pozytywne emocje i dobry humor to nasza capitalna specjalność. Zapraszamy serdecznie na  spektakle przez cały rok! Nie trzeba się głowić, ani specjalnie przygotowywać. Cieszcie się Państwo sztuką i celebrujcie chwile razem z nami. Moda na Teatr jest zawsze i nie potrzebuje specjalnych okazji” - mówi Małgorzata Krysiak, managerka marketingu Teatru Capitol i współtwórczyni projektu. „Często Widzowie pytają nas, pracowników Teatru: jak ubrać się na spektakl? A my zawsze odpowiadamy: tak, żeby było Państwu wygodnie!” Wychodząc na przeciw tym pytaniom i wątpliwościom, razem ze stylistką Jolantą Czają oraz ambasadorami projektu: Anną Czartoryską – Niemczycką i Markiem Kaliszukiem pokażemy, jak codzienne stylizacje do pracy, czy szkoły w kilka sekund zmienić w stylizację, która idealnie odnajdzie się na teatralnej widowni. Bez dodatkowych wydatków i wywracania szafy do góry nogami.” - dodaje Magdalena Sowa, koordynatorka artystyczna Teatru Capitol i współtwórczyni akcji.

„Idąc do Teatru nie myśl, że Twoja stylizacja musi być odświętna lub elegancka. Teraz wystarczy zmienić jeden element stylizacji, którą najczęściej zakładasz do pracy lub na miasto, a uzyskasz pożądany look. Czasami zmiana koszuli na białą lub biały t-shirt do jeansów odświeży Twój wizerunek i nada mu eleganckiego charakteru. Ponadczasowe stylizacje, to często proste rozwiązania. Klasyka to zawsze najlepszy wybór, o ile urozmaicisz ją dodatkami.” - podkreśla zaangażowana w projekt Jolanta Czaja, która od przeszło 20 stylizuje polskie gwiazdy. Do końca czerwca na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych Teatru Capitol będą pojawiały się krótkie formy video, prezentujące modowe inspiracje teatralne.

Drodzy Widzowie! Dziękujemy, że nas odwiedzacie! Niezależnie od tego w co jesteście ubrani, dla nas najpiękniejszą ozdobą są Wasze uśmiechy, radosne spojrzenia, łzy wzruszenia i szczery śmiech.”
Anna Czartoryska – Niemczycka – aktorka, ambasadorka projektu „Moda na Teatr”

„Drodzy Widzowie! Pamiętajcie, że w Teatrze to Aktorzy się przebierają. Wy musicie po prostu otworzyć się na dobrą zabawę i swobodnie czuć się na widowni ;)”
Marek Kaliszuk – aktor, ambasador projektu „Moda na Teatr”

Więcej informacji i szczegóły, dotyczące akcji na stronie:
www.teatrcapitol.pl/zawsze-jest-moda-na-teatr
www.instagram.com/teatrcapitolwarsaw
www.facebook.com/Teatr.Capitol.Warszawa
www.youtube.com/teatrcapitolwarszawa

Bilety i szczegóły, dotyczące spektakli z repertuaru Teatru Capitol:
www.teatrcapitol.pl

Kontakt: tel. (+48) 22 620 21 42 oraz e-mail.bilety@teatrcapitol.pl

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: premiery, oferta, repertuar, spektakle, dla dzieci, dla seniorów
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
eatr Hōshō z Tokio
Tradycyjny japoński spektakl w Teatrze Narodowym Warszawa

Dochód z biletów w całości wesprze Ukrainę.

Teatr Capitol
Zawsze jest MODA NA TEATR, czyli Teatr Capitol dla wszystkich i dla każdego Warszawa

W repertuarze teatru, widzowie znajdą najlepsze komedie i pikantne farsy z udziałem popularnych aktorów.

Pamięć wody
Spektakl "Pamięć wody" Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi dostępny online

Cieszący się ogromną popularnością przebój można będzie obejrzeć bez wychodzenia z domu.

Polecamy
Wściekły człowiek. Wariacje w obronie gniewu
Spektakl "Wściekły człowiek. Wariacje w obronie gniewu" do zobaczenia online

Przedstawienie Studia Matejka dotyka źródeł osobistego gniewu, zrodzonego w wyniku lęku przed opresją.

Ostatnio dodane
eatr Hōshō z Tokio
Tradycyjny japoński spektakl w Teatrze Narodowym Warszawa

Dochód z biletów w całości wesprze Ukrainę.

Teatr Capitol
Zawsze jest MODA NA TEATR, czyli Teatr Capitol dla wszystkich i dla każdego Warszawa

W repertuarze teatru, widzowie znajdą najlepsze komedie i pikantne farsy z udziałem popularnych aktorów.