Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa
    poniedziałek, 31 grudnia: 18:00, 21:00

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Apartament prezydencki - Wieczór Sylwestrowy_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Arka Noego. Nowy Koniec Europy" - premiera
"Arka Noego. Nowy Koniec Europy" - premiera Warszawa

2 i 3 marca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, odbędzie się premiera „Arki Noego. Nowy Koniec Europy” w reżyserii J. Wiśniewskiego.

Teatr Hybrydy poszukuje...
Teatr Hybrydy poszukuje... Warszawa

Jeżeli dobrze śpiewasz i jesteś oswojony ze sceną, chcesz spełniać się artystycznie w legendarnych Hybrydach, a do tego miło spędzać czas w zgranym zespole, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!