Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Central Park West. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Central Park West – ulica Nowego Jorku, jeden z najbardziej pożądanych, najbardziej prestiżowych adresów do zamieszkania. Tu mają swoje apartamenty ci, którym w życiu udało się osiągnąć najwięcej. Właśnie tu mieszkają Madonna, Sting, Bono, Demi Moor, Diane Keaton, Steve Martin, Woody Allen … i bohaterowie naszej sztuki, państwo Riggs: Phyllis, wybitna psychoanalityczka po pięćdziesiątce, kobieta władcza i błyskotliwa, oraz jej pięćdziesięciokilkuletni mąż Sam, prawnik gwiazd show biznesu i obiekt westchnień wielu kobiet.

Central Park West – to tu marzyliby zamieszkać nieco młodsi przyjaciele państwa Riggs, Carol, kobieta z problemami natury psychologicznej, osobowościowej, seksuologicznej etc., etc., etc. i jej mąż Howard, pisarz powieści, których nikt nie czyta, nadwrażliwiec z psychiką jeszcze bardziej skomplikowaną niż jego małżonki.

Central Park West – to tu przyjaźń dwóch par przerodzi się pewnego listopadowego poranka w wojnę każdego z każdym. A powodem tej wojny stanie się niewierność jednego z małżonków.

„Central Park West” – najbardziej neurotyczna komedia Mistrza gatunku. Groteskowe kompendium wiedzy na temat zdrady i jej pochodnych.

„Central Park West” – druga sztuka z tryptyku „Miłość, Zdrada i Wybaczenie według Woody Allena”. Twórcy spektaklu obiecują, że będzie budziła nie mniejsze emocji i wywoływała takie same salwy śmiechu, jak jej pierwsza część „Zagraj to jeszcze raz, Sam”.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa). Sprawdź seanse.

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Central Park West (2)

Plakat
Plakat

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Dajcie mi Tenora!"  Premiera spektaklu coraz bliżej
"Dajcie mi Tenora!" Premiera spektaklu coraz bliżej Warszawa

Najbardziej kapryśna Gwiazda w Teatrze Capitol

Zimowe Konfrontacje Kabaretowe
Zimowe Konfrontacje Kabaretowe

III Zimowe Konfrontacje Kabaretowe w Zakopanem - Turniej Satyryków "Dwóch na Jednego". Kabaret Moralnego Niepokoju zmierzy się z kabaretami...

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!