Spektakle, przedstawienia
cokolwiek096232b04a54ba8cc2a5ba58c2b7dc1a.jpg

Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię

Ocena:

Opis spektaklu

Nie pamiętam już, gdzie widziałem tę parę. W Krakowie wiosną 94., w Warszawie rok później, czy może we Wrocławiu, gdzie przyjeżdżało ich więcej niż gdziekolwiek indziej, dopóki nie pojawił się Londyn.
Nie, to nie jest jakaś tam miłość. Ta jest inna, ponieważ dotyczy nas.

W każdym razie widziałem. I do dzisiaj dobrze pamiętam. Pamiętam też swój podziw i dumę, że nie ma w nich strachu, ale też ból i wstyd, że aby iść razem przez miasto potrzebują tyle odwagi.

A jeśli nawet gapią się, to co. Nie chcę o tym wiedzieć i nic mnie to nie obchodzi.

Wtuleni w kąt nocnego autobusu, schowani na końcu wagonika podmiejskiego pociągu, odpalający od siebie papierosy na tyłach bud z żarciem. Dwudziestoletni mistrzowie zakazanych gestów. Pocałunków, uścisków i przytuleń tak delikatnych, że niewidocznych dla współpasażerów.

Jeśli odważą się Ciebie dotknąć, będę walczył do ostatniego oddechu, przysięgam.

Za progiem tego teatru powietrze smakuje trochę inaczej. W bufecie jest niezła kawa. A chłopak z szatni podający Ci kurtkę uśmiecha się naprawdę bez powodu. Jesteśmy razem i trochę boli nas głowa z przepicia. Jesteśmy młodzi i naprawdę niczego nam nie brakuje. To dobry moment, aby o rzeczach ważnych pisać wielkimi literami. COKOLWIEK SIĘ ZDARZY, KOCHAM CIĘ. Teraz i na zawsze.

Przemysław Wojcieszek

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię (Teatr Rozmaitości, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię (Teatr Rozmaitości, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię (Teatr Rozmaitości, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię (Teatr Rozmaitości, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Cokolwiek się zdarzy, kocham Cię (Teatr Rozmaitości, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Ruby" - futurystyczna komedia romantyczna
"Ruby" - futurystyczna komedia romantyczna Warszawa

Nietuzinkowa, futurystyczna komedia romantyczna już w lutym będzie wystawiana w warszawskim Teatrze WARSawy. Komedia została oparta na motywach scenariusza filmowego "Ruby Sparks" autorstwa Zoe Kazan.

Spider-man na Broadwayu
Spider-man na Broadwayu

Moda na przenoszenie kinowych hitów na deski Broadwayu trwa. Kolejnym filmem, którego adaptacja powstanie w nowojorskim Hilton Theatre, będzie "Spiderman".

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!