Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Czesław – spowiedź emigranta to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, frontmana grupy "Czesław śpiewa". Spektakl stworzony po wielu solowych występach Czesława w całym kraju. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo (!) hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Czesław - spowiedź emigranta.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Czesław - spowiedź emigranta (Och-Teatr, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Czesław - spowiedź emigranta (Och-Teatr, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Czesław - spowiedź emigranta (Och-Teatr, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Czesław - spowiedź emigranta (Och-Teatr, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Czesław - spowiedź emigranta (Och-Teatr, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Zimowe Konfrontacje Kabaretowe
Zimowe Konfrontacje Kabaretowe

III Zimowe Konfrontacje Kabaretowe w Zakopanem - Turniej Satyryków "Dwóch na Jednego". Kabaret Moralnego Niepokoju zmierzy się z kabaretami...

Rosyjskie łabędzie w Polsce
Rosyjskie łabędzie w Polsce Warszawa

Cóż bardziej kobiecego niż zwiewna baletnica? Okazuje się, może to być zwiewny mężczyzna. Udowadniają to spektakle w wykonaniu Sanktpetersburskiego Państwowego Baletu Męskiego Walerija Michajłowskiego. Zespół wystąpi 9 kwietnia w Sali Kongresowej w Warszawie. Tancerzy będzie można również zobaczyć w Chorzowie (8.04) oraz Płocku (10.04).

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!