Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

27 października 1987 roku Sławomir zanotował w dzienniku: poślubienie Susany jest najważniejszą i najlepszą decyzją w moim życiu.

Susana Osorio i Sławomir Mrożek poznali się w Meksyku. On miał 49 lat, ona 27. Teatr w Mexico City, latem 1979 roku, wystawił „Emigrantów” – sztuka odniosła ogromny sukces, gościem honorowym dwusetnego przedstawienia miał być autor. Jedyną osobą w zespole, która mówiła po angielsku była asystentka reżysera. Tak narodziła się przyjaźń, a później miłość. Po ośmiu latach znajomości pisarz oświadczył się Susanie, a ona bez namysłu powiedziała „nie” i kilka miesięcy później wyszła za niego za mąż. Tak rozpoczęło się ich wspólne życie trwające ponad 25 lat.

Zapraszamy na spotkanie z Susaną Osorio-Mrożek poświęcone jej książce „Przylepka i Potwór”.
Rozmowę poprowadzi Janusz Majcherek.
Fragmenty książki przeczyta Grażyna Barszczewska.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na CZYTAMY W POLSKIM: Przylepka i potwór.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl CZYTAMY W POLSKIM: Przylepka i potwór (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu CZYTAMY W POLSKIM: Przylepka i potwór (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu CZYTAMY W POLSKIM: Przylepka i potwór (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem CZYTAMY W POLSKIM: Przylepka i potwór (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu CZYTAMY W POLSKIM: Przylepka i potwór (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Laura Breszka
Gwiazdy na premierze spektaklu "Cud" [FOTO]

W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera najnowszej komedii. Zobaczcie zdjęcia!

teatr online - Spiskowcy
Kultura Na Widoku: spektakle teatralne za darmo w sieci [WIDEO]

W projekcie Kulturze Na Widoku znajdziemy bogaty wybór spektakli, które można już bezpłatnie i legalnie oglądać w sieci.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

"Gry" na wielu poziomach
"Gry" na wielu poziomach

W 1988 roku w jednym z izraelskich kibuców 11 mężczyzn zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. W późniejszym procesie sądowym jedynie 4 spośród nich zostało uznanych winnymi i skazanych na karę pozbawienia wolności.