Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN (Teatr Roma, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN (Teatr Roma, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN (Teatr Roma, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN (Teatr Roma, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN (Teatr Roma, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Kamil Piotrowicz Sextet WEIRD HEAVEN (Teatr Roma, Warszawa).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
teatr online - Spiskowcy
Kultura Na Widoku: spektakle teatralne za darmo w sieci [WIDEO]

W projekcie Kulturze Na Widoku znajdziemy bogaty wybór spektakli, które można już bezpłatnie i legalnie oglądać w sieci.

Beata Śliwińska
Beata Śliwińska o aktorstwie w dobie koronawirusa [WYWIAD]

Aktorka opowiedziała nam o życiu w czasie kwarantanny, treningach domowych i powrocie do normalności.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.