Spektakle, przedstawienia

Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach"

Ocena:

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach" (Teatr Roma, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Roma, ul. Nowogrodzka 49, Warszawa
    wtorek, 26 marca: 19:00 (DUŻA SCENA)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach".

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach" (Teatr Roma, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach" (Teatr Roma, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach" (Teatr Roma, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach" (Teatr Roma, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dobry Wieczór Jazz: Natalia Kukulska/Marek Napiórkowski "Szukaj w snach" (Teatr Roma, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Jak to jest być człowiekiem?
Jak to jest być człowiekiem? Warszawa

Spektakl Grażyny Kani "Pornography" pokazuje, jak łamiąc bariery swojego osobistego świata, chcemy na nowo poczuć, jak to jest być człowiekiem.

Krystyna Janda prosi widzów o pomoc [WIDEO]
Krystyna Janda prosi widzów o pomoc [WIDEO]

Sympatycy teatru Krystyny Jandy mogą dołożyć się do zakupu nowych foteli na widowni.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!