Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Dwoje na huśtawce. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

„Dwoje na huśtawce” – nawet ci, którzy nie czytali sztuki ani nie widzieli spektakli z Kępińską i Cybulskim albo Jandą i Machalicą, amerykańskiego filmu czy którejś z polskich adaptacji telewizyjnych, domyślą się co to za historia. Dziewczyna, chłopak i uczucie. Jeżeli ktoś z nas nie był jeszcze na takiej huśtawce, to z pewnością będzie.

Raz szczerość, raz kłamstwo. Raz miłość , raz nienawiść. Raz niewypowiedziane szczęście, a raz głęboki smutek. Od wspólnych oddechów do całkowitego braku zrozumienia jest tylko jeden mały krok, a za chwilę znów euforia! Raz wesoło, dwa – ból brzucha ze śmiechu. Oglądając z boku, jest to bardzo śmieszne. Zwłaszcza, gdy obserwatorem jest William Gibson, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru dramaturg amerykański.

Bohaterami sztuki jest dwoje trzydziestolatków pochodzących z różnych środowisk, różnych miast, mających za sobą małżeństwa i romanse. W naszym przedstawieniu wcielają się w nich Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. Co wyniknie z takiego spotkania? Wielka miłość, czy banalne rozczarowanie? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszym przedstawieniu. A my sami, trochę mądrzejsi, w dalszym ciągu pozostaniemy na naszych huśtawkach. William Gibson napisał kilka sztuk teatralnych. Dwie z nich zostały sfilmowane ze znakomitymi aktorami. W „Dwoje na huśtawce” zagrali Shirley MacLain i Robert Mitchum, a za role w„Cudotwórczyni” Anne Bancroft oraz Patty Duke otrzymały Oscary.

„Cudotwórczyni” przyniosła autorowi prestiżową nagrodę Tony Award for Best Play. W Polsce „Dwoje na huśtawce” reżyserowali miedzy innymi Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski i Radosław Piwowarski.

Przedstawienie realizujemy na podstawie nowego tłumaczenia Małgorzaty Semil i Karola Jakubowicza.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Dwoje na huśtawce (Teatr IMKA, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dwoje na huśtawce (Teatr IMKA, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Dwoje na huśtawce (Teatr IMKA, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dwoje na huśtawce (Teatr IMKA, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dwoje na huśtawce (Teatr IMKA, Warszawa).
 • Koszmar [0]
  Malgorzata
  2018-08-20 21:42:53
  Zgadzam się ze wsztstkim!! Okropnie sala duszno ciasno złe nagłośnienie i kiepska gra aktorów! Aktorka (nie chce robić niepotrzebnej reklamy!) z histerycznym śmiechem do tego mówiąca niewyraźnie..aktor potrzebował sporo czadu aby się rozkręcić z postacią..!!! Szkoda czasu pieniędzy i nerwów!! Obsługa teatru stojąca za kotara i komentująca spektakl to największa żenada raku.. Przepisy BHP i sanitarne złamane na każdym kroku.. do tego b.slabe zaplecze sanitarne...aktorzy z prawdziwego zdarzenia nie ośmielili by się wystąpić tal przygotowani i Graz w pseudo spektaklu..
 • Dwoje na Huśtawce [0]
  Monika
  2018-08-19 07:21:08
  Tragedia !!! Nigdy w życiu nie widziałam takiej szmiry . Lata temu byłam na spektaklu Janda- Machalica i właśnie dlatego postanowiłam iść do Imka teatr zobacz nowa adaptacje . Jakie rozczarowanie ! Jeszcze nigdy nie widziałam żeby w spektaklu teatralnym były reklamy sklepów i radia . Żenada straszna . Gra aktorska amatorska , czułam się jakbym była na przedstawianiu szkolnym .
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

"Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś”" - premiera
"Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś”" - premiera Warszawa

Trójkąt miłosny w świecie konsumpcji. "Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś" są skupieni na sobie, zbudowani z wątpliwości i niezadowoleni.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!