Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Prawda i kłamstwa w wielkiej firmie. Cyniczne spojrzenie na relacje między młodymi dyrektorami pracującymi nad intratnym, bardzo ważnym dla firmy, projektem. Ofiara, napastnik i cicha aprobata ogółu.

Daniel Besse jest francuskim aktorem, reżyserem i dramatopisarzem. Jego pierwsza sztuka "Dyrektorzy" w 2001 roku otrzymała nagrody Moliera w dwóch kategoriach: dla najlepszego autora francuskojęzycznego i za najlepszą premierę.
 
 
opinie o spektaklu:
 
"Dobrze się ogląda sztuki współczesne z klarownym odniesieniem do znanej nam rzeczywistości. Tacy właśnie są francuscy "Dyrektorzy" - opowieść o stosunkach panujących w wielkiej korporacji, jakich i w Polsce nie brakuje. A nie są to układy łatwe i przyjemne, zwłaszcza wśród wyższej kadry menedżerskiej, która, choć poubierana w szyte na miarę garnitury i drogie buty, walczy zębami i pazurami o jeszcze wyższe stanowiska, jeszcze większe wpływy, jeszcze grubszą kasę. Przedstawienie w reżyserii Romualda Szejda toczy się w doskonałym tempie. Scenę po scenie wypełniają dialogami krótkie piłki, choć ulubionym sposobem rekreacji owych ludzi kariery jest leniwy, snobistyczny golf.(...)"
Hanna Baltyn "Foyer"
 

 

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Dyrektorzy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dyrektorzy.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Dyrektorzy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dyrektorzy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dyrektorzy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dyrektorzy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Kobiety niedoskonałe?
Kobiety niedoskonałe? Warszawa

Opowieść o romantycznej, płomiennej pisarce, o tym jak pnie się po szczeblach kariery zawodowej oraz o sposobach walki z problemami.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!