Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa
    piątek, 21 grudnia: 19:00

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Eurydyka w piekle/Fedra - Biały Teatr Tańca_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Jubileusz Kociniaka
Jubileusz Kociniaka Warszawa

Marian Kociniak obchodzi swój Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze na Woli zostanie wystawiony spektakl "Bomba" z udziałem aktora, a po spektaklu odbędzie się uroczysta gala

Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!
Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!

Rusza pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła dramaturgii. Propozycja skierowana jest do przyszłych autorów teatralnych oraz studentów, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość dramaturgii, umiejętność konstruowania opowieści, budowania postaci i języka scenicznego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja