Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów.
„Grosikowy” patent Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy sprawdził się do tego stopnia, że sukces każdego ze spektakli: „PRZEBOJE”, „UKOCHANY KRAJ” czy „TYLE MIŁOŚCI” wymusił na ich twórcach sięgniecie do przebojów różnych narodów: WIECZÓR CYGAŃSKI, ŻYDOWSKI, ROSYJSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, LATYNOSKI czy WIECZÓR BAŁKAŃSKI.

Na spektaklu pt. „HITY BUFFO” gwarantujemy Państwu niezwykłe wrażenia, tym bardziej, że obejrzą Państwo przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych, pt. „WIECZORY W BUFFO".
Serdecznie zapraszamy Państwa w najfantastyczniejszą podróż do krainy wyobraźni, gdzie po raz kolejny artyści Studio Buffo zadziwią Państwa młodzieńczym wigorem i rozmachem, Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową, pełną żartów i parodii inscenizacją oraz brawurową choreografią.

Podczas spektaklu Widzowie częstowani są winem.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie (Studio Buffo, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie (Studio Buffo, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie (Studio Buffo, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie (Studio Buffo, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu HITY BUFFO w Hali Netto w Szczecinie (Studio Buffo, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Castingi do Studio Buffo
Castingi do Studio Buffo Warszawa

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa szukają odtwórcy Jana w musicalu „Metro” oraz tancerzy i tancerek do zespołu baletowego.

Nowe miejsce kultury we Wrocławiu - Scena Kameralna MMImpresario
Nowe miejsce kultury we Wrocławiu - Scena Kameralna MMImpresario

18 września swoją działalność rozpocznie Scena Kameralna MMImpresario. Będzie to miejsce spotkań różnych gatunków muzyki: opery, operetki, musicalu, kameralistyki, jazzu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!