Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Jak stać się żydowską matką w dziesięć praktycznych lekcji" to jedna z najśmieszniejszych komedii, jakie czytałem, bądź oglądałem ostatnio. Dramaturgicznie skomponowana bez zarzutu - tym samym dająca sporo możliwości inscenizacyjno - interpretacyjnych. Jak to mówią można tu zaszaleć.Materiał wspaniały dla aktorów. Od ról wiodących po niewielkie epizody. Każdy z nich krwisty i bardzo inspirujący.

A traktuje o czym? O dniach powszednich pewnej rodziny, gdzie rej wodzi mama. Mama, która niewątpliwie kocha swojego męża i dzieci. To fakt, że jej miłość objawia się w różnej, wręcz groteskowo- terrorystycznej formie. Ta przerysowana esencja macierzyństwa wywołuje spiętrzenie komediowych efektów.

"Jak stać się żydowską matką." było wielkim przebojem scen europejskich, amerykańskich, że o Izraelu nie wspomnę.

Nasze przedstawienie to polska prapremiera, którą tym samym dajemy Państwu zarówno pod osąd, jak i z myślą o Waszym beztroskim śmiechu w naszym Teatrze.


/Jan Prochyra/

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Jak stać się żydowską matką… (Teatr Rampa, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Jak stać się żydowską matką….

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Jak stać się żydowską matką… (Teatr Rampa, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Jak stać się żydowską matką… (Teatr Rampa, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Jak stać się żydowską matką… (Teatr Rampa, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Jak stać się żydowską matką… (Teatr Rampa, Warszawa).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Dziwaczki - spektakl
Natasza Sołtanowicz o polskich "Dziwaczkach" w Awinionie [WYWIAD]

Jak stworzyć niezależną grupę teatralną i wyjechać z autorskim spektaklem na największy festiwal teatralny na świecie? One tego dokonały!

Deadline - spektakl
"Deadline" - tragikomedia korporacyjna w Teatrze WARSawy Warszawa

Premiera spektaklu już 12 marca 2019.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.