Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Opera za trzy grosze" w Teatrze Syrena
"Opera za trzy grosze" w Teatrze Syrena Warszawa

Polly, córka króla żebraków, zakochuje się w gangsterze i kobieciarzu - Mackym Majchrze. Zaślepiona swoim uczuciem, wychodzi za niego za mąż.

Teatr Pijana Sypialnia i "Osmędusze"
Teatr Pijana Sypialnia i "Osmędusze" Warszawa

Teatr Pijana Sypialnia szokuje nie tylko nazwą! Są młodzi, świeży, energiczni, a przede wszystkim pełni pomysłów i pasji. Warto przekonać się czy ich sztuka jest równie barwna, jak oni sami!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!