Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni (Teatr Capitol, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa
    wtorek, 4 kwietnia: 19:00 (Duża Scena)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni (Teatr Capitol, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni (Teatr Capitol, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni (Teatr Capitol, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni (Teatr Capitol, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kabaret Moralnego Niepokoju Za długo panowie byli grzeczni (Teatr Capitol, Warszawa).
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Trojanki - Jan Klata- prÃłba
Jan Klata laureatem Europejskiej Nagrody Teatralnej

Reżyser spektaklu "Trojanki" dostał nagrodę za kreowanie nowego języka teatru.

Wykrywacz kłamstw - premiera spektaklu
Gwiazdy na uroczystej premierze spektaklu "Wykrywacz kłamstw" [FOTO] Warszawa

Zobacz zdjęcia z wydarzenia w warszawskim Teatrze Capitol.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

"Gry" na wielu poziomach
"Gry" na wielu poziomach

W 1988 roku w jednym z izraelskich kibuców 11 mężczyzn zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. W późniejszym procesie sądowym jedynie 4 spośród nich zostało uznanych winnymi i skazanych na karę pozbawienia wolności.