Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Billy i Jane (Paweł Małaszyński i Marta Żmuda Trzebiatowska) są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu. Billy całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William (Paweł Wawrzecki) nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego – Alice (Ewa Kasprzyk).

Jako mistrzyni intrygi – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na… sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą… Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra?

Dowcipne dialogi jak filmach Woody'ego Allena to niewątpliwie mocna strona „Kłamstewek”. Autor komedii Joe DiPietro jest błyskotliwym obserwatorem relacji międzyludzkich, a w jego sztukach przejrzeć się możemy jak w zwierciadle. Do tego w Kwadracie obsada wprost wymarzona.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Kłamstewka (Teatr Kwadrat, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
    poniedziałek, 16 lipca: 19:00
    wtorek, 17 lipca: 20:15
    środa, 18 lipca: 20:15
    czwartek, 19 lipca: 20:15

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kłamstewka.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kłamstewka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kłamstewka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kłamstewka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kłamstewka (Teatr Kwadrat, Warszawa).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Promocja w Teatrze Sabat
Promocja w Teatrze Sabat Warszawa

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej, przygotował specjalną promocję obowiązującą w maju tego roku. Tylko teraz, przy zakupie trzech biletów typu SHOW lub DINNER SHOW, czwarty otrzymać można gratis.

Borys Szyc w "Sztuce bez tytułu"
Borys Szyc w "Sztuce bez tytułu" Warszawa

19 grudnia w Teatrze Współczesnym odbędzie się premiera „Sztuki bez tytułu” - popełnionego przez niespełna dwudziestoletniego Czechowa zapisu obrazu świata.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!