Spektakle, przedstawienia
klaps1b5dbb6ee5f39c0fee539d1eebdcec3c.jpg

Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy

Ocena:

Opis spektaklu

Europejska premiera spektaklu, który w  Ameryce cieszy się wielkim powodzeniem. Sztuka nawiązująca do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" E. L. James - najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Tę wyśmianą i lekceważoną książkę przeczytało najwięcej kobiet na świecie, w USA już w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy! J. S. Blair, I. M. MacIntyre, J. A. Millan, S. A. Moran, C. J. Munch, A.M. Scheffler, I.P. Whalen napisali sztukę, która jest subtelną kpiną z tej książki i z takiego rodzaju literatury. Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

"Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś”" - premiera
"Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś”" - premiera Warszawa

Trójkąt miłosny w świecie konsumpcji. "Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś" są skupieni na sobie, zbudowani z wątpliwości i niezadowoleni.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!