Spektakle, przedstawienia
klaps1b5dbb6ee5f39c0fee539d1eebdcec3c.jpg

Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy

Ocena:

Opis spektaklu

Europejska premiera spektaklu, który w  Ameryce cieszy się wielkim powodzeniem. Sztuka nawiązująca do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" E. L. James - najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Tę wyśmianą i lekceważoną książkę przeczytało najwięcej kobiet na świecie, w USA już w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy! J. S. Blair, I. M. MacIntyre, J. A. Millan, S. A. Moran, C. J. Munch, A.M. Scheffler, I.P. Whalen napisali sztukę, która jest subtelną kpiną z tej książki i z takiego rodzaju literatury. Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Polonia, Marszałkowska 56, Warszawa
    poniedziałek, 31 grudnia: 17:00, 20:30 (TEATR POLONIA)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Klaps! 50 twarzy Greya - spektakl sylwestrowy (Teatr Polonia, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Jubileusz Kociniaka
Jubileusz Kociniaka Warszawa

Marian Kociniak obchodzi swój Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze na Woli zostanie wystawiony spektakl "Bomba" z udziałem aktora, a po spektaklu odbędzie się uroczysta gala

Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!
Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!

Rusza pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła dramaturgii. Propozycja skierowana jest do przyszłych autorów teatralnych oraz studentów, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość dramaturgii, umiejętność konstruowania opowieści, budowania postaci i języka scenicznego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja