Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, Warszawa
    sobota, 13 maja: 19:00

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kochaj albo nuć - Musical Improwizowany_teatr_komedia (Teatr Komedia, Warszawa).
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Trojanki - Jan Klata- prÃłba
Jan Klata laureatem Europejskiej Nagrody Teatralnej

Reżyser spektaklu "Trojanki" dostał nagrodę za kreowanie nowego języka teatru.

Wykrywacz kłamstw - premiera spektaklu
Gwiazdy na uroczystej premierze spektaklu "Wykrywacz kłamstw" [FOTO] Warszawa

Zobacz zdjęcia z wydarzenia w warszawskim Teatrze Capitol.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.

"Gry" na wielu poziomach
"Gry" na wielu poziomach

W 1988 roku w jednym z izraelskich kibuców 11 mężczyzn zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. W późniejszym procesie sądowym jedynie 4 spośród nich zostało uznanych winnymi i skazanych na karę pozbawienia wolności.