Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Adaptacja sceniczna jednego z najsłynniejszych współczesnych religijnych dzieł muzycznych, które siłę swojej popularności czerpie z bezpretensjonalnego i ujmującego połączenia klasycznej kompozycji z barwnymi tradycjami muzycznymi Ameryki Łacińskiej.

„Kreolski” – potocznie oznacza „mieszany”, a w ściślejszym rozumieniu to połączenie elementów różnych kultur (w języku, tradycjach, muzyce, sztuce, etc.) Korzystając z tego pretekstu, a także wychodząc naprzeciw ważnym trendom w muzyce świata - twórcy projektu postanowili zbudować przestrzeń dźwiękową i sceniczną, która znacząco wykracza poza dotychczasowe utarte, klasyczne wykonania dzieła Ramireza. Oryginalne części utworu, „przetykane” są improwizowanymi łącznikami tematycznymi. Twórcom widowiska zależy nie tylko na oratoryjnym wykonaniu mszy, lecz również na stworzenie pełnego spektaklu teatralnego.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Msza Kreolska.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Msza Kreolska (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Msza Kreolska (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Msza Kreolska (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Msza Kreolska (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Msza Kreolska (Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Warszawa).
Polecamy
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Romans wschodni
"Romans wschodni" do zobaczenia na kanale Opery na Zamku w Szczecinie [WIDEO]

Całość 45-minutowego koncertu można zobaczyć za darmo w sieci.

Kasta la vista - recenzja spektaklu

Czy funkcjonując w racjonalnej rzeczywistości, można się odnaleźć po jej absurdalnej stronie?