Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na musical METRO w Hali Arena w Poznaniu.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl musical METRO w Hali Arena w Poznaniu (Studio Buffo, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu musical METRO w Hali Arena w Poznaniu (Studio Buffo, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu musical METRO w Hali Arena w Poznaniu (Studio Buffo, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem musical METRO w Hali Arena w Poznaniu (Studio Buffo, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu musical METRO w Hali Arena w Poznaniu (Studio Buffo, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
11. Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego
11. Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego Warszawa

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego odbędzie się w Teatrze WARSawy na Rynku Nowego Miasta w dniach 7-15 września.

Program „Oczywiście" programem narodu! – Łyżka Czyli Chilli zapodaje
Program „Oczywiście" programem narodu! – Łyżka Czyli Chilli zapodaje Warszawa

Program telewizyjny "Oczywiście" nadawany był w latach 1996-1998 w TVP a następnie druga krótsza seria nowych odcinków wiosną 2007. Twórcami, jeśli jeszcze nie wiecie, była spontaniczna grupa szalonych manipulatorów umysłów.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!