Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

To będzie wieczór z piosenkami niekwestionowanego geniusza melodii, którego kompozycje najpiękniej współgrają z tekstami świetnych autorów. Jerzy Wasowski, kojarzony przede wszystkim z Kabaretem Starszych Panów, w swojej bogatej twórczości napisał wiele kompozycji, które miały szansę zaistnieć tylko przez moment, jedną ulotną chwilę. Utwory te były pisane dla wielkim dam polskiej piosenki i teatru (m.in. Irena Santor, Violetta Villas, Teresa Tutinas, Sława Przybylska, Kalina Jędrusik, Magda Zawadzka, Małgorzata Niemirska, Elżbieta Starostecka, Danuta Rinn), na potrzeby audycji radiowej, spektaklu czy recitalu. Od tego czasu, często od premierowego wykonania, te piosenki nieśmiało czekały na swoje ponowne odkrycie. Do chwili, kiedy pojawiła się urocza sposobność, żeby dać im szansę powrotu i tchnąć w nie nowe życie.

Tych kilkanaście piosenek będzie można posłuchać w wykonaniu aktorki i piosenkarki, Klementyny Umer. Towarzyszyć jej będą znakomici muzycy: Fabian Włodarek – piano i akordeon oraz Michał Jaros – kontrabas.

W roli Narratora, który swą niezwykłą wiedzą, erudycją i niewątpliwym, choć specyficznym poczuciem humoru zamierza umilać Państwu czas, wystąpi Grzegorz Wasowski.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu (Teatr Kwadrat, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
    sobota, 19 stycznia: 19:30

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Nie tylko Starsi Panowie, czyli Wasowski do Kwadratu (Teatr Kwadrat, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Hydrokosmos" rusza w objazd po Polsce
"Hydrokosmos" rusza w objazd po Polsce

Wrocławska Pantomima już we wrześniu rozpocznie objazd ze spektaklem na podstawie baśni "Mała syrenka" Andersena.

W poszukiwaniu drugiej połówki
W poszukiwaniu drugiej połówki

Czarna komedia romantyczna tylko dla dorosłych! Umrzesz ze śmiechu!

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!