Spektakle, przedstawienia
one i my67cca4caa3cbc753b4d62130f7e275dd.jpg

One i my Autor sztuki: Ryszard Marek Groński

Ocena:

Opis spektaklu

Na premierę najnowszego spektaklu „One i my” w reżyserii Zbigniewa Lesienia zapraszamy 3 marca 2013 r. Przedstawienie będzie pierwszą produkcją zrealizowaną w ramach projektu Syrena Impresariat, w którym nasz teatr otwiera się na pomysły i spektakle zewnętrzne. Producentem najnowszej premiery jest agencja artystyczna „Księżyc w misce”, której założycielem jest znany i lubiany aktor Michał Lesień-Głowacki. Autorem scenariusza jest Ryszard Marek Groński, którego czytelnicy pokochali za wspaniałe felietony, monologi, komedie i sztuki teatralne. Tym razem skomponował zabawną opowieść o charakterach damskich i męskich opierającą się na tekstach przedwojennych autorów.

W spektaklu nawiążemy do najlepszych tradycji kabaretu aktorskiego, który niesłusznie został zapomniany. Doskonałe teksty kabaretowe oraz przedwojenne przeboje w wykonaniu plejady gwiazd z całą pewnością spodobają się stęsknionym za takim repertuarem widzom. Przedstawienie będzie jednak nawiązywać do współczesności, bowiem tematyka damsko-męskich relacji nigdy się nie starzeje! Malownicza stylistyka uwielbianych przez widzów lat dwudziestych i trzydziestych, doda przedstawieniu elegancji i klasy.

„Nikt tylko Ty”, „Sam mi mówiłeś”, „Wspomnij mnie”, „Słomiany wdowiec”, czy „Ach te baby”, to tylko niektóre szlagiery polskiej piosenki kabaretowej, które będzie można usłyszeć podczas przedstawienia. Wszystko skąpane w doskonałej muzyce granej na żywo przez znakomitych muzyków. Gwarantem jakości spektaklu jest reżyser Zbigniew Lesień, który zrealizował takie przedstawienia jak: „Szukam pracy”, „Edukacja Rity”, „Pułapka na myszy”, „Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca”, „Antygona w Nowym Jorku”, „Playback”, „Cud na Greenpoincie”, „Mieszczanin szlachcicem” czy „Parady”.

Wielbiciele dobrej muzyki i wysublimowanego poczucia humoru z całą pewnością wyjdą ze spektaklu „One i my” zadowoleni. 

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu One i my (Teatr Syrena, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na One i my.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl One i my (Teatr Syrena, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu One i my (Teatr Syrena, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem One i my (Teatr Syrena, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu One i my (Teatr Syrena, Warszawa).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Dziwaczki - spektakl
Natasza Sołtanowicz o polskich "Dziwaczkach" w Awinionie [WYWIAD]

Jak stworzyć niezależną grupę teatralną i wyjechać z autorskim spektaklem na największy festiwal teatralny na świecie? One tego dokonały!

Deadline - spektakl
"Deadline" - tragikomedia korporacyjna w Teatrze WARSawy Warszawa

Premiera spektaklu już 12 marca 2019.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.