Spektakle, przedstawienia

podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać (Nowy Teatr, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać (Nowy Teatr, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać (Nowy Teatr, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać (Nowy Teatr, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać (Nowy Teatr, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu podstawy, czyli jak teatr przestaje być teatrem, żeby teatrem pozostać (Nowy Teatr, Warszawa).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Kobieta z penisem otwiera teatr
Kobieta z penisem otwiera teatr Warszawa

- Po współpracy z warszawskim teatrami doszłam do wniosku, że potrzebuje własnego miejsca, które pozwoli mi na całkowitą niezależność artystyczną - wyznaje założycielka Teatru Warszawa.

Jedyny w Polsce survival artystyczny
Jedyny w Polsce survival artystyczny

Daj nam tydzień, a zrobimy z Ciebie Człowieka... Teatru

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!