Spektakle, przedstawienia
slub046191cc8cc9ce44fa3fd2c9c5d3d678.jpg

Ślub doskonały Autor sztuki: Robin Hawdon

Ocena: 5

Opis spektaklu

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu…

Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera (Paweł Małaszyński) już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars.

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń, choć tego akurat już nie gwarantujemy.

„Ślub doskonały” – to komedia, która rozbawi, pouczy, a najwrażliwszych może nawet przerazi, przede wszystkim jednak będzie dla Państwa świetną okazją do spotkania z naszymi gwiazdami: Pawłem Małaszyńskim, Martą Żmudą Trzebiatowską, Katarzyną Glinką, Katarzyną Zielińską, Andrzejem Nejmanem, Ewą Kasprzyk, Małgorzatą Pieńkowską, Iloną Chojnowska, Maciejem Kujawskim oraz Andrzejem Grabarczykiem.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Ślub doskonały (Teatr Kwadrat, Warszawa). Sprawdź seanse.
 • Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138 , Warszawa
  piątek, 1 lutego: 19:00
  sobota, 2 lutego: 19:00
  poniedziałek, 18 lutego: 19:00
  wtorek, 19 lutego: 19:00
  środa, 20 lutego: 19:00

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Ślub doskonały (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Ślub doskonały.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Ślub doskonały (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Ślub doskonały (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Ślub doskonały (Teatr Kwadrat, Warszawa).
 • Super [0]
  Krzysztof
  2014-12-10 18:43:47
  Dobrze grana,fajna,wesoła i życiowa komedia.
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Nieznane oblicza pantomimy
Nieznane oblicza pantomimy

W środę rusza w Warszawie VIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu. Od 20 do 31 sierpnia w Teatrze na Woli będzie można zobaczyć spektakle z całego świata, które mają pokazać czym jest współczesna sztuka mimu i jaki jest dzisiejszy teatr pantomimy.

Harold i Matylda - premiera w Teatrze Komedia
Harold i Matylda - premiera w Teatrze Komedia Warszawa

Harold i Matylda to poruszająca opowieść o poszukiwaniu szczęścia, miłości i zrozumienia w społeczeństwie nastawionym na konsumpcjonizm i minimalizm uczuciowy.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!