Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Alain Krief - to bardzo znany, doświadczony francuski scenarzysta filmowy i telewizyjny - dlatego też akcja jego nowej sztuki "Spadkobiercy" toczy się tyleż gładko, co absolutnie zaskakująco aż do końca. Nie bez racji na francuskim plakacie pokazano prześmiewczy obrazek chciwego sępa z workiem forsy w szponach. Ludzie też najczęściej nie bywają aniołami, kiedy więc zrozpaczona wdowa po ofierze wypadku dowiaduje się, iż małżonek zginął, w dodatku zamiast spisanego legalnie testamentu pozostawiając konkubinę z przyległościami, żałobny nastrój zmienia się w pole bitwy bez pardonu...

Ta czarna komedia obyczajowa szalenie bawi. Jest tu cyniczny humor, inteligentna ironia, okrutna zabawa i na koniec popisowe role dla szóstki krewnych i znajomych nieboszczyka, u nas granych przez Agatę Kuleszę, Hannę Śleszyńską, Darię Widawską, Grażynę Wolszczak, Waldemara Barwińskiego i Marcina Trońskiego.
 

 

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Spadkobiercy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Spadkobiercy.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Spadkobiercy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Spadkobiercy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Spadkobiercy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Spadkobiercy (Teatr Scena Prezentacje, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Kobiety niedoskonałe?
Kobiety niedoskonałe? Warszawa

Opowieść o romantycznej, płomiennej pisarce, o tym jak pnie się po szczeblach kariery zawodowej oraz o sposobach walki z problemami.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!