Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Popełniona przez niespełna dwudziestolatka "Sztuka bez tytułu" jest zapisem obrazu świata, mikrokosmosem, w którym, jak pod szkłem powiększającym możemy zobaczyć ludzi z całą ich bezradnością wobec życia i determinacją, by nadać mu jakikolwiek sens.
   
Perspektywa, z której ów świat widzi i opisuje młody Czechow fascynuje bezkompromisowością, bezczelnością i przenikliwością - zwłaszcza w demaskowaniu ludzkich relacji. Jest dzięki temu na wskroś współczesna. Czechow odsłania naszą ludzką pokrętność, małość, słabość, nasze bezradne poczynania i jednocześnie patrzy tak wyrozumiale i tak głęboko - aż do istoty człowieczeństwa.

/Agnieszka Glińska/

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Sztuka bez tytułu.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Sztuka bez tytułu (Teatr Współczesny, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Sztuka bez tytułu (Teatr Współczesny, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Sztuka bez tytułu (Teatr Współczesny, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Sztuka bez tytułu (Teatr Współczesny, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Reaktywacja Sceny Marionetek w Warszawskiej Operze Kameralnej
Reaktywacja Sceny Marionetek w Warszawskiej Operze Kameralnej Warszawa

Lalki ożywiane rękami animatorów i głosami znakomitych solistów operowych. Warszawska Opera Kameralna wznawia jeden z najbardziej unikatowych projektów teatralnych.

Jubileusz Krystyny Jandy
Jubileusz Krystyny Jandy

Każde pojawienie się Krystyna Jandy w filmie lub na scenie jest wydarzeniem. Jednak taka okazja jak zbliżająca się premiera spektaklu „Rosyjskie konfitury” nie zdarza się często.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!