Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Twist and Shout. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Ponadczasowe przeboje The Beatles usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy – kierownika muzycznego nowej premiery. Stokłosa razem ze świetnie dobranymi rockowymi muzykami gwarantują doskonałe wykonanie muzyki na żywo. 

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Twist and Shout (Teatr Rampa, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Twist and Shout (Teatr Rampa, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Twist and Shout (Teatr Rampa, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Twist and Shout (Teatr Rampa, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Twist and Shout (Teatr Rampa, Warszawa).
 • Niedostępność Teatru Rampa dla niepełnosprawnych [0]
  Dagmara
  2018-11-18 18:24:46
  Niestety nie wszyscy mogą obejrzeć przedstawienia w Teatrze Rampa. Byłoby znakomicie, gdyby Teatr ten dotrzymywał danego publicznie słowa. Na swojej stronie internetowej Teatr podaje, że jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, co nie jest prawdą. Ostatnio byłam świadkiem jak osoba niepełnosprawna nie mogła skorzystać ze swojego biletu na „Twist & Shout” i obejrzeć przedstawienia, bo nie działała winda, a wejścia na widownię są z 1-go i 2-go piętra. Na stronie Teatru było oczywiście zapewnienie o dostępności dla niepełnosprawnych i ani słowa o uszkodzonej windzie. Na miejscu uśmiechnięte panie bileterki , że "winda zepsuła się właśnie ostatnio". Inny przykład - Teatr deklaruje na swojej stronie również to, że osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie mogą korzystać z obniżonych cen biletów - co też nie jest prawdą. Przy zgłoszeniu w kasie, że bilety kupuje opiekun takiej osoby dla niej i dla siebie - jej opiekuna, kasjerka odpowiada, że taki zakup trzeba zgłaszać wcześniej (kiedy 'wcześniej" - oczywiście nie wiadomo). Na stronie Teatru Rampa nie ma na ten temat słowa, jest za to zapewnienie, że Teatr wychodzi naprzeciw takim pokrzywdzonym przez los osobom i oferuje zniżki. Okrutny żart albo celowe wprowadzanie w błąd.
 • Niedostępność Teatru Rampa dla niepełnosprawnych [0]
  Niedoszły widz z ważnym biletem
  2018-11-18 18:20:10
  Niestety osoby niepełnosprawne nie mogą obejrzeć przedstawień w Teatrze Rampa. Byłoby znakomicie, gdyby Teatr ten dotrzymywał danego publicznie słowa. Na swojej stronie internetowej Teatr Rampa podaje, że jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, co nie jest prawdą. Ostatnio byłam świadkiem jak osoba niepełnosprawna nie mogła skorzystać ze swojego biletu na "Twist & Shout" i obejrzeć przedstawienia, bo nie działała winda, a wejście na widownię w tym teatrze jest na 1-szym i na 2-gim piętrze. Na stronie Teatru jest stale oczywiście zapewnienie o dostępności dla niepełnosprawnych i ani słowa o uszkodzonej windzie. Na miejscu uśmiechnięte panie bileterki informują, że "winda zepsuła się właśnie ostatnio" i że osoba niepełnosprawna może wyjść, bo teatr w żaden inny sposób jej nie pomoże. Inny przykład - Teatr deklaruje na swojej stronie również, że osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie mogą korzystać z obniżonych cen biletów, co też nie jest prawdą. Przy zgłoszeniu w kasie, że bilety kupuje opiekun takiej osoby dla niej i dla siebie - jej opiekuna, kasjerka odpowiada, że taki zakup trzeba zgłaszać wcześniej (kiedy 'wcześniej" - oczywiście nie wiadomo). Na stronie Teatru Rampa nie ma na ten temat słowa, jest za to zapewnienie, że Teatr wychodzi naprzeciw takim pokrzywdzonym przez los osobom i zniżki oferuje. Okrutny żart albo celowe wprowadzanie w błąd.
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

"Gwałt. Głosy" - teatralny protest przeciwko przemocy seksualnej
"Gwałt. Głosy" - teatralny protest przeciwko przemocy seksualnej Warszawa

"Gwałt. Głosy" porusza tematykę przemocy seksualnej, której doświadczają kobiety. Spektakl oddaje głos tym, które zazwyczaj nie są pytane - ofiarom.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!