Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Przygodę czas zacząć! W pracowni wielkiego wynalazcy – profesora T’alenta – pojawia się niespodziewany gość – szympans Tytus. Genialny naukowiec wpada na pomysł aby uczłowieczyć Tytusa. Jednak co zrobić, jeśli nieznośny szympans wcale nie chce być uczłowieczony, a wszystkie próby profesora okazują się zawodne? Pora sięgnąć po nietypowe środki i wezwać na pomoc harcerzy. Romek i A’Tomek natychmiast przybywają na wezwanie, dla nich żadne zadanie nie jest straszne. Harcerze początkowo również nie radzą sobie ze swoim nowym przyjacielem, jednak nie poddają się. Tytusa razem z nimi wyrusza w podróż wannolotem do Paryża i Londynu, a tam A’Tom wpada na genialny pomysł! Jaki? Dowiecie się podczas przedstawienia!

Spektakl „Tytus Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”, powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom postać legendarnego szympansa.

Spektakl jest połączeniem zwariowanego poczucia humoru zaczerpniętego z komiksów oraz wątków edukacyjnych związanych ze sztuką. Dzięki multimedialnym projekcjom widzowie poznają zabytki architektoniczne Londynu i Paryża, a także dowiedzą się czym w sztuce jest abstrakcja, kontrast oraz horyzont. Inscenizację dopełni oryginalna muzyka łącząca nowoczesny hip-hop z klasycznymi piosenkami harcerskimi.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą (Teatr Kamienica, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą (Teatr Kamienica, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą (Teatr Kamienica, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą (Teatr Kamienica, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą (Teatr Kamienica, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?
Trzy nowe projekty muzyczne Sakowicza w tym roku?

Już niebawem, a w zasadzie po wakacjach będziemy mogli obejrzeć i wysłuchać trzy niezwykłe projekty muzyczne reżyserowane przez Grzegorza Sakowicza.

Płomienne przemowy i transparenty. Protest Teatru Polskiego we Wrocławiu [FOTO]
Płomienne przemowy i transparenty. Protest Teatru Polskiego we Wrocławiu [FOTO]

Konferencja Prasowa Teatru Polskiego zakończyła się wspólnym protestem pod Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!