Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych (Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych (Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych (Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych (Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych (Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Uniwersytet wiedzy operowej dla dorosłych (Teatr Wielki Opera Narodowa, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Teatralny obóz przetrwania
Teatralny obóz przetrwania

Jeżeli uważasz, że teatr jest Twoją pasją, a dla dobrej sztuki jesteś gotów zrobić wszystko (lub wiele), sprawdź się!

Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu

Teatr Ryutopia był najbardziej „egzotycznym” gościem tegorocznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Z Ayumi'm Tanidą, który wcielił się w rolę króla Leontesa z "Zimowej opowieści" rozmawia Natalia Klimczak.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!