Spektakle, przedstawienia
mocart90291fb3f7b7524870ae8030f50f50a9.jpg

Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie

Ocena:

Opis spektaklu

Zbigniew Zamachowski wykona wybrane piosenki ze swojego repertuaru, od nastrojowych po żartobliwe, autorstwa klasyków: Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego; jak również twórców młodszego pokolenia: Tomasza Jachimka, Piotra Bukartyka i swoje własne. Grupa MoCarta przedstawi skecze muzyczne. Co wyniknie ze spotkania wszechstronnie utalentowanego aktora i piosenkarza z  kwartetem smyczkowym o ambicjach kabaretu muzycznego? A co w tym gronie robi Wojciech Malajkat? Przekonają się Państwo sami...

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie (Teatr Syrena, Warszawa).

Zamach na Mocarta (8)

Zamach na Mocarta - Zdjęcie nr 1
Zamach na Mocarta - Zdjęcie nr 2
Zamach na Mocarta - Zdjęcie nr 3
Zamach na Mocarta - Zdjęcie nr 4
Zamach na Mocarta - Zdjęcie nr 5

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie (Teatr Syrena, Warszawa).

Twórcy spektaklu

Obsada spektaklu

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie (Teatr Syrena, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie (Teatr Syrena, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Zamach na Mocarta, czyli jeżeli śpiewać, to nie indywidualnie (Teatr Syrena, Warszawa).
 • Re: Żal ściska... [0]
  Odpowiedź na: Żal ściska...
  Julia
  2013-04-10 14:52:00
  Byłam wczoraj i zgadzam się w 100 % z powyższą opinią. Ludzie, którzy zadowalają się tak mierną i nijaką rozrywką nie mają szacunku do samych siebie.
 • Re: Płyta DVD [0]
  Odpowiedź na: Płyta DVD
  MARTA GERYK
  2011-10-26 09:38:26
  DZIEŃ DOBRY PISZĘ Z ZAPYTANIEM GDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ PŁYTĘ DVD ZE SPEKTAKLEM ZAMACH NA MOCARTA...?
 • Płyta DVD [1]
  sklep.ikabaret.pl
  2011-03-09 12:11:02
  A DVD oraz CD z zarejestrowanym spektaklem można już zamówić na www.sklep.ikabaret.pl :). Premiera 15.03.2011
 • Żal ściska... [1]
  obywatel
  2010-09-12 22:54:17
  Jak mylący może być opis spektaklu, a jeszcze bardziej opinie uczestników, przekona się ten, kto wyda 70 zł na bilet i pójdzie na przedstawienie w wykonaniu pana Zachowskiego, Grupy MoCarta i miłościwie panującego dyrektora W. Malajkata. Pierwsza część generalnie nijaka, ale przynajmniej nieszkodliwa dla widza. Otrzymuje on bowiem rodzaj rozrwyki, jaki zwykło się serwować w czasach PRL-u ku uciesze ogłupionych propagandą mas robotniczych: śmiejesz się, choć generalnie nie ma z czego. Ale za to w drugiej części twórcy spektaklu i wykonawcy zabłysnęli antyinteligencją. Chciałoby się bowiem w teatrze znaleźć natchnienie, myśl wyrafinowaną, bodziec do pobudzenia ducha... a tu tymczasem najpierw miernota w postaci potwarzanych do znudzenia stereotypów, a następnie dosadna dawka poprawności politycznej, polegająca na wyśmianiu - zgodnie z uwczesną modą - tzw. ciemnogrodu i wychwalaniu i promowaniu dewiacji - szczególnie homoseksualizmu. Do tego dochodzi zjawisko dość żenujące dla widza, a mianowicie natarczywe obdarzanie się przez wykonawców pochwałami pod swoim adresem. Być może spodziewali się, że przynajmniej niektórym spektakl może się wydać kiepski i na wszelki wypadek podbudowali sobie swoją wartość wymienianymi nawzajem pochwałami. To, co zobaczyłem było na tak niskim poziomie, że nie warto, abym tracił czas na dalszą drwinę z twórców i wykonawców. A byłoby o czym pisać... Jeśli kogoś inetesuje bylejakość i tania rozrywka w pozornie pięknym opakowaniu, to zdecydowanie polecam ten spektakl. Jeśli ktoś ma chociaż odrobinę rozumu i szacunku do siebie, niech lepiej nie traci czasu i pieniędzy na coś, co w ogóle mogłoby nie istnieć.
 • Było wspaniale! [0]
  Jane
  2010-06-19 13:24:08
  Nikt tak mnie nie rozśmiesza jak Wojciech Malajkat, a ciepłego głosu pana Zamachowskiego nie da się szybko zapomnieć. Do tego grupa MoCarta! Numer pana Filipa Jaślara z piłeczką do tenisa stołowego był wręcz widowiskowy. Gdybym miała więcej pieniędzy, poszłabym na to jeszcze kilka razy! POLECAM (szczególnie fankom tych panów:))
 • Poprosze o jeszcze!!!! [0]
  magda
  2010-05-13 10:07:59
  Bylam wczoraj w Syrenie na Zamachu Super czas. Milo i przyjemnie a pozatym Panowie z MoCarta to niezwykle utalentowani ludzie. Beztroska. Slabym punktem i wedlug mnie obnizajacym poziom byly dwa skecze. Niestety w wykonaniu glownych bohaterów: jeden w sklepie z drzwiami - nieudana replika pierwowzoru "Z tylu sklepu" Laskowika a drugi z ankieta o ptaszku....Samo fuj o biednym Panu Zbyszku. Dobrze ze ma poczucie humoru na swoj temat ale i chyba na temat swojego przyjaciela Pana Malajkata. A jakby tak zastanowic sie co by tu wesolego na temat Wojciecha Dyrektora Malajkata ? No i to kilkanascie razy podkreslanie wzrostu Pana Zamachowskiego juz nie bawi. Brakuje pomysłów ? Przy ostatniej piosence wielu z nas mialo lzy w oczach. Taki piekny tekst no i ten glos. Zafunduje moim bliskich te dwie godziny fajnej zabawy. Warto.
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Laura Breszka
Gwiazdy na premierze spektaklu "Cud" [FOTO]

W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera najnowszej komedii. Zobaczcie zdjęcia!

Akt rÃłwnoległy - premiera spektaklu
Gwiazdy na premierze spektaklu "Akt równoległy" Olafa Lubaszenki [FOTO] Warszawa

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości w Teatrze Capitol w Warszawie.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.