Teatr
"Ludzie inteligentni" - Sylwester w Teatrze IMKA

"Ludzie inteligentni" - Sylwester w Teatrze IMKA

  • 2017-12-28, do 2017-12-31
  • Teatr IMKA, ul. Konopnickiej 6, Warszawa

Opis

W ramach warszawskiej sceny Imka Light jeszcze w grudniu a także w wieczór sylwestrowy będzie można zobaczyć spektakl „Ludzie inteligentni” w reżyserii Olafa Lubaszenki. To kolejna przebojowa i bardzo życiowa komedia.

Olaf Lubaszenko wyreżyserował przewrotną komedię będącą połączeniem interesujących rozważań o relacjach międzyludzkich, inteligentnego humoru i aktorstwem na najwyższym poziomie. W obsadzie Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Magdalena Stużyńska, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski i Bartłomiej Topa.

O spektaklu:

Szóstka przyjaciół. Trzy pary. Pozornie przemyślane rozstanie jednej z nich staje się początkiem fali międzypłciowych nieporozumień.Bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

Grudniowe spektakle:

28 i 29 grudnia, godz. 19.00
30 grudnia, godz. 18.00 i 20.30
31 grudnia, godz. 19.30 i 22.00 - wieczór sylwestrowy

Mapa

Ostatnio dodane
Brave Kids 2018 - finał
Odważne dzieci w finałowym spektaklu Brave Kids 2018 [FOTO]

Zobacz, jak wyglądały gruzińskie tańce, popisy akrobatyczne i cyrkowe we Wrocławiu.

fot. C. Piwowarski
Za nami uroczysta premiera spektaklu "Dwie pary do pary" Warszawa

Spektakl odbył się 18 czerwca 2018 w warszawskim Teatrze Capitol.

Kupony i kody rabatowe