Teatr
Niespodzianka - próba prasowa

Niespodzianka - próba prasowa

  • 2019-03-13
  • Teatr Kamienica, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 18.

fot. Dorota Łojewska

Opis

Sztuka „La surprise”, której autorem jest Pierre Sauvil to o widowiskowa i dynamiczna arcykomedia. Przygotowana specjalnie na 10-lecie Teatru Kamienica, w reżyserii Emiliana Kamińskiego w humorystyczny sposób obnażać będzie wiele prawd dzisiejszych czasów. 

-„Niespodzianka” to przede wszystkim błyskotliwe dialogi i fantastyczna obsada. W spektaklu wystąpią fantastyczni aktorzy – Joanna Liszowska, Elżbieta Jarosik w dublurze z Małgorzatą Sadowską, Sambor Czarnota, Krzysztof Kiersznowski i Krystian Kukułka– zapowiada Dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru Kamienica, Emilian Kamiński. 

O czym opowiada „Niespodzianka”? O losach pewnego, dość nietypowego małżeństwa. Spełniony biznesmen i niespełniona aktorka. Piękni i bogaci właściciele dużej firmy żyją razem, ale łączy ich głównie wspólny majątek. Kiedy w końcu Katarzyna (Joanna Liszowska) postanawia zmienić swoje życie, Filip (Sambor Czarnota) knuje intrygę, która ma jej w tym przeszkodzić. Odkrycie niechlubnych zamiarów męża powoduje lawinę zaskakujących, kryminalnych zwrotów akcji. 
W małżeński konflikt angażują się sąsiedzi: biedny emeryt Waldemar Szarak (Krzysztof Kiersznowski), wścibska Janina Kapusta (Elżbieta Jarosik / Małgorzata Sadowska) i przemądrzały student Bożydar Satanowski (Krystian Kukułka).

ip

Ostatnio dodane
spektakl Hobbit
Teatr Dramatyczny w Białymstoku wystawi spektakl "Hobbit"

Białostocki Teatr jako jedyna scena w Polsce pozyskał prawa do wystawienia sztuki.

Niespodzianka - Teatr Kamienica
Teatr Kamienica świętuje jubileusz spektaklem "Niespodzianka" [FOTO] Warszawa

Zobaczcie zdjęcia z widowiskowej i dynamicznej komedii.