Teatr
Skok w bok

Skok w bok

  • 2020-03-31, , godzina 19:00
  • Bilet wstępu 131.00 PLN
  • Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa

Bilety

Opis

SKOK W BOK
(Fringe benefits)

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać... Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec - najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?
Komedia ,,Skok w bok", autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Obsada
Monika Krzywkowska/ Anna Iberszer/ Dorota Chotecka, Michał Milowicz/ Robert Wabich, Paulina Holtz/ Joanna Moro/ Andżelika Piechowiak, Jacek Kopczyński/ Sławomir Zapała, Michalina Sosna/ Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska/ Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz/ Michał Malinowski

Reżyseria Andrzej Rozhin

Ostatnio dodane
SAM, czyli przygotowanie do Åźycia w rodzinie
Wrocławski Teatr Lalek udostępni spektakle za darmo online

Na początek "SAM, czyli przygotowanie do życia w rodzinie" już 29 marca o 15:00.

Pustka. Pustynia. Nic.
Spektakl pantomimy "Pustka. Pustynia. Nic." do zobaczenia online

Wrocławski Teatr Pantomimy zagra zgodnie z planem, tyle że w sieci.