Teatr
Spektakl „Być jak Elizabeth Taylor”

Spektakl „Być jak Elizabeth Taylor”

  • 2018-06-09, , godzina 19:00
  • Teatr IMKA, Warszawa

Opis

Dramat w gwiazdorskiej obsadzie, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie.

W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w spektaklu Jakuba Przebindowskiego.

Jak mówi autor sztuki - „Być jak Elizabeth Taylor“ to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę.

Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.

 

Ostatnio dodane
Laura Breszka
Gwiazdy na premierze spektaklu "Cud" [FOTO]

W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera najnowszej komedii. Zobaczcie zdjęcia!

Dokręcanie śruby
Polskie "Dokręcanie śruby" na festiwalu operowym w Sankt Petersburgu

Spektakl zostanie pokazany rosyjskiej publiczności.

Kupony i kody rabatowe